Nowa oferta łączona nc+ i Orange

dodano: 2013-12-02 15:15 | aktualizacja: 2013-12-02 15:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

nc+ Telewizja i Internet lub telewizja i usługi głosowe są już dostępne w ramach nowej oferty łączonej nc+ i Orange. Jak zapewnia operator, klienci będą mieli do wyboru trzy pakiety w atrakcyjnych cenach - dadzą one od 838 zł do nawet 1318 zł oszczędności przez cały czas trwania umowy. W każdym z nich klient otrzyma darmowy dostęp do wybranych kanałów, a także usługi mobilne.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach nowej oferty klienci mają wybór pomiędzy abonamentami w cenie: 69 zł, 99 zł i 129 zł, a także pomiędzy kombinacją telewizji i internetu oraz telewizji i usług głosowych. Wszystkie umowy są zawierane na 24 miesiące.

- Oferujemy naszym klientom trzy pakiety, w których będą mieli do wyboru najlepsze kanały sportowe i filmowe, a także usługi głosowe i internetowe na najwyższym poziomie od naszego partnera, czyli sieci Orange - mówi Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki platformy nc+. - A to wszystko w lepszej cenie, niż gdyby klient decydował się na te usługi oddzielnie i z dodatkowymi profitami jakimi jest darmowy dostęp do wybranych kanałów - dodaje Artur Przybysz.

Najtańsza oferta za 69 zł to pakiet Comfort+ z 81 kanałami, w tym 26 HD a także Cinemax HD, Cinemax 2 HD i pakiet internetowy do 10 GB danych. Dodatkowym profitem jest także możliwość do dwóch miesięcy darmowego oglądania CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD. Oferta jest tańsza o 838 zł przez cały okres trwania umowy, niż te same produkty kupowane oddzielnie.

Drugą propozycją jest połączenie pakietu Universe+ i abonamentu na usługi mobilne w sieci Orange. To wyjątkowa oferta 111 kanałów, w tym 37 HD, trzech kanałów filmowych HBO, a dodatkowo do dwóch miesięcy najlepszego sportu i filmu bez opłat (CANAL+, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD, CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD). W ramach tego pakietu Orange oferuje klientom abonament z 500 darmowymi minutami miesięcznie i darmowymi SMS do Orange, a także smartfona Sony Xperia J za złotówkę. Cała oferta będzie kosztowała abonenta 99 zł miesięcznie, czyli ponad 30% mniej niż przy zakupie takich samych usług oddzielnie.

W ramach najwyższego abonamentu za 129 zł klienci otrzymają pakiet Universe+ Family&Sport z możliwością oglądania sportu na CANAL+ Sport HD, CANAL+Family HD i Family2 HD, a także z trzema kanałami filmowymi HBO. Razem 114 kanałów, w tym 40 w HD. Dodatkowo klient dostaje do dwóch miesięcy bezpłatnego dostępu do CANAL+, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD. Abonent otrzymuje od Orange 500 darmowych minut, darmowe SMS-y wewnątrz sieci, a także pakiet internetowy 1 GB i telefon HTC Desire 300 za 1 zł. Taki zestaw da 1318 złotych oszczędności przez 24 miesiące trwania umowy, jeśli porówna się go z kosztem tych samych usług kupionych oddzielnie.

Oferta będzie dostępna w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży nc+ i Orange, a także przez stronę internetową ncplus.pl i Call Center platformy nc+ pod numerem 22 22 00 000
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...