Nowa oferta nc+ z pakietami Superfilm+ i Superpremium+

dodano: 2013-11-08 00:20 | aktualizacja: 2013-11-08 11:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

nc_plus_new_logo Zgodnie z naszymi zapowiedziami od piątku, 8 listopada 2013 roku, platforma nc+ wprowadza na rynek nowe elastyczne promocje z myślą o nadchodzącym okresie świąteczno-noworocznym. Na nowych klientów nc+, poza możliwościami wyboru dedykowanych pakietów, czekają prezenty w postaci dodatkowych opcji dostępnych bezpłatnie na określony czas. Wchodzą też  nowe pakiety Superfilm+ i Superpremium+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najlepszy sport, a może hity światowego kina?
W nowej ofercie platformy nc+ widzowie będą mogli skonfigurować ofertę programową w zależności od swoich osobistych upodobań i wybrać pakiety, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom i zainteresowaniom.Do pakietów podstawowych, Comfort+ lub Universe+, będzie można dodatkowo wybrać pakiety:

- Premium Family&Sport (CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD), zapewniający dostęp do wszystkich najlepszych wydarzeń sportowych na platformie nc+,

lub Premium Film (CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD), będący przepustką do świata najlepszych premier filmowych.

Miesięczna opłata całkowita za pakiety Family&Sport+ oraz Premium Film+ wyniesie 79 zł, jeśli jako podstawę klient wybierze Comfort+ lub 89 zł, jeśli będzie nią pakiet Universe+. Decydując się na wybór Comfort+ jako pakietu podstawowego, klienci otrzymują dostęp w sumie do 82 kanałów, w tym 27 w jakości HD, natomiast z Universe+ będzie to 111 kanałów, w tym 37 w wersji HD. W obu przypadkach klienci mogą się cieszyć dostępem do trzech kanałów premium z rodziny CANAL+, najbardziej odpowiadających ich zainteresowaniom.Kolejną z nowych propozycji nc+ jest pakiet Superfilm+, stanowiący ekskluzywną i unikalną na rynku platform cyfrowych ofertę, zapewniającą dostęp do najlepszych pozycji filmowych emitowanych na CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD, ale także HBO HD, HBO2 HD oraz HBO Comedy HD. Jest on dostępny za 99 zł z pakietem Comfort+ oraz za 109 zł z Universe+. Dodatkowo, w ramach tej oferty klient otrzymuje bezpłatnie dostęp do CANAL+ VOD na 18 miesięcy oraz do 9 miesięcy gratis Cinemax HD i Cinemax2 HD.

Wyjątkową propozycją dla miłośników dobrego kina jest możliwość wypróbowania najlepszej oferty filmowej na rynku przez okres do 4 miesięcy już od 59 złotych. Ci, którzy wybiorą tę ofertę (Universe+ z Premium Film i HBO) uzyskają w okresie promocji wraz z pakietem Universe+ dostęp do kanałów: CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD. Będą mieli w tym czasie okazję zapoznać się z ekskluzywną w świecie platform cyfrowych ofertą kanałów filmowych i podjąć decyzję, który pakiet wybrać  po zakończeniu okresu promocyjnego (Universe+, Universe+ HBO, Universe+ Film czy Universe+ Superfilm). Dodatkowo mogą otrzymać w prezencie (na różny okres i w zależności od wybranej opcji) dostęp do takich usług jak: Seriale+, HBO GO czy CANAL+ VOD. Umowy w ramach tej promocji zawierane są na 12 miesięcy za pośrednictwem  strony internetowej i call center lub na 18 miesięcy w punktach sprzedaży.Widzowie, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich kanałów z rodziny CANAL+ mogą wybrać pakiet Superpremium+, który jednocześnie jest przepustką do świata kanałów HBO (CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Film HD, Canal+ Film2 HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD), a także do Cinemax HD i Cinemax2 HD. Opłata całkowita z pakietem Comfort+ wynosi 119 zł, natomiast z pakietem Universe+ 129 zł miesięcznie.

Platforma nc+ oferuje swoim klientom najlepszy dostępny na rynku dekoder mediabox+ umożliwiający m.in. nagrywanie programów (dysk twardy 500GB), wypożyczanie filmów i seriali, dostęp do wypożyczalni internetowych oraz odbiór cyfrowej telewizji naziemnej. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 złotych, a miesięczny abonament w większości pakietów 5 złotych (tylko w pakiecie Comfort+ opłata miesięczna wynosi 10 złotych).

Platforma nc+ to najbogatsza na rynku oferta sportowa: najwięcej piłki nożnej – m.in. Liga Mistrzów i Liga Europejska, T-Mobile Ekstraklasa, ligi angielska, hiszpańska, włoska, francuska; piłka ręczna na najwyższym poziomie – VELUX EHF Liga Mistrzów; najlepszy żużel: Enea Ekstraliga i Speedway Grand Prix; koszykówka: NBA, a także tenis i sporty walki. To także wyjątkowa oferta filmowa, w tym pełna propozycja filmowych kanałów premium z rodziny CANAL+ i HBO. Widzowie nc+ mogą oglądać produkcje najlepszych hollywoodzkich studiów filmowych, oferta platformy to m.in. 500 premier filmowych rocznie w CANAL+ i 8000 tytułów do wyboru w netVOD+.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...