HBO GO dla abonentów nc+

dodano: 2013-11-06 14:31 | aktualizacja: 2013-11-06 15:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

HBO GO Od 8 listopada 2013 roku usługa HBO GO zostanie wprowadzona do oferty platformy satelitarnej nc+. Do tej pory z tej usługi korzystać mogli wyłącznie abonenci platformy CYFRA+ oraz ci, którzy już przeszli z CYFRY+ do nc+. Usługa HBO GO w nc+ ma być dostępna na 4 urządzeniach (komputerze, tablecie, smarfonie, dekoderze). Możliwe będzie odtwarzanie treści z biblioteki tej usługi na 2 urządzeniach jednocześnie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HBO GO to internetowy serwis wideo na życzenie. HBO GO oferuje ponad 1500 godzin programu bazującego na aktualnej ofercie HBO oraz na bibliotece produkcji HBO. Z HBO GO można korzystać na wielu urządzeniach: na komputerze, tablecie, smartfonie lub na telewizorze za pośrednictwem dekodera z aplikacją HBO GO.

Obecnie w ofercie platformy nc+ dostępna jest inna usługa - HBO OD. Jest to usługa na życzenie, obejmująca filmy i seriale z aktualnej oferty programowej HBO - do 70 tytułów (120 godzin oferty programowej), które zmieniają się co miesiąc.

Więcej informacji na temat nowych promocji w nc+ od 8 listopada można przeczytać TUTAJ.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...