8.11 Start nowych promocji w nc+

dodano: 2013-11-06 13:48 | aktualizacja: 2013-11-07 15:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

nc_plus_mini_logo Redakcja satkurier.pl dowiedziała się z nieoficjalnych źródeł, że w piątek, 8 listopada 2013 roku platforma satelitarna nc+ wprowadzi kilka niespodzianek, w tym nowe promocje i nowe pakiety. Zmianie ma ulec także logo platformy nc+. Minęło już 230 dni od połączenia platformy n z CYFRĄ+. Niewątpliwe był to trudny okres dla tego operatora, jednak nie może go uznać za zmarnowany, ponieważ miał wystarczająco dużo czasu, aby poznać potrzeby abonentów - tych obecnych i tych nowych. 8 listopada poznamy nowe oblicze platformy nc+, jednak już teraz u nas możecie dowiedzieć się pierwszych nieoficjalnych informacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jedną z ważniejszych zmian będzie wprowadzanie dwóch nowych pakietów. Jeden ma być skierowany do miłośników dobrego kina i ma obejmować 6 kanałów filmowych premium CANAL+ i HBO: CANAL+ HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD oraz HBO HD, HBO2 HD i HBO Comedy HD. Drugi pakiet ma zawierać pełną ofertę premium - w tym kanały filmowe i kanał sportowy CANAL+ Sport HD.

Platforma nc+ chce, aby jej oferta stała się bardziej dostępna, bardziej elastyczna i bardziej intuicyjna. Struktura kanałów premium ma być bardziej zrozumiała. Jak się dowiedziała redakcja satkurier.pl, nowi abonenci nc+ będą mogli liczyć na większą elastyczność w doborze kanałów premium od pakietu Universe+.Ze zmianami w ofercie wiązać się będą również zmiany w wizerunku platformy nc+. W piątek, 8 listopada nc+ zaprezentuje nowe logo, w którym zrezygnowano z gradientowego tła na rzecz tła przeźroczystego z białą obwódką o zaokrąglonych rogach. Napis nc+ również ma być biały. Logo zaprojektował Łukasz Słotwiński. 8 listopada ruszy także nowa kampania reklamowa, którą przygotowała firma Saatchi & Saatchi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...