Startuje oferta nc+ MIX z modułem CAM

dodano: 2013-10-21 15:37 | aktualizacja: 2013-10-22 18:03
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

nc+ NOWE Startuje oferta nc+ MIX z modułem CAM - produkt mocno oczekiwany od wejścia marki nc+ na rynek. Gwałtowny „wysyp” w 2013 roku telewizorów z wbudowanym tunerem satelitarnym oraz chęć klientów uniezależnienia się od sprzętu oferowanego przez operatorów powoduje duże zainteresowanie tego typu rozwiązaniami. Cyfrowy Dom promuje nowy produkt pod hasłem „Karta HD do telewizora”. Cena dla klienta końcowego to 199 zl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Korzyści rozwiązania nc+ MIX z modułem CAM:
  • jeden pilot do obsługi telewizora
  • możliwość nagrywania programów na podłączonym do telewizora dysku twardym
  • brak dodatkowego pudełka w postaci dekodera oraz brak dodatkowych kabli
  • możliwość ułożenia własnej listy i kolejności kanałów
  • automatyczne wyszukanie kanałów nc+ i automatyczne aktualizacje w tunerach satelitarnych w wybranych certyfikowanych telewizorach takich marek jak SONY, Samsung, LG i Panasonic poprzez wybranie odpowiedniego profilu (nc+/CYFRA+ albo CYFRA+)

Szczegóły dotyczące wyboru listy kanałów lub ich wyszukania znajdują się w instrukcji obsługi telewizora lub dekodera:Karta HD do telewizora współpracuje z telewizorami z wbudowanym tunerem satelitarnym lub z dekoderami satelitarnymi MPEG-4 i DVB-S2. Karta kodowa jest sparowana z modułem, z którym została dostarczona, nie będzie działać w innym module lub dekoderze.

Moduł CAM wraz z kartą jest umieszczony w standardowym plastikowym pudełku DVD, zawierającym dodatkowo instrukcję instalacji i aktywacji, Przewodnik po ofercie nc+ MIX oraz kartę gwarancyjną. Gwarancja 24 miesiące. Poniżej okładka:Oferta nc+ MIX jest identyczna jak we wprowadzonych miesiąc temu zestawach z dekoderem ADB 5800S i ADB 5800SX z możliwością nagrywania.

Klient przez jeden miesiąc od momentu aktywacji może oglądać programy z ofery Universe+ oraz dodatkowo wszystkie kanały CANAL+, a potem dokonuje wyboru ile, jak długo i za co chce płacić, począwszy od 29 zł/miesiąc:

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 250 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...