nc+ o testach PPV CANAL+

dodano: 2013-09-20 14:48 | aktualizacja: 2013-09-20 15:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl

nc+ NOWE W dniach 13-15 września 2013 roku platforma nc+ pozwoliła swoim abonentom wykupić czasowy dostęp do transmisji sportowych nadawanych na antenie CANAL+ Family (więcej tutaj). Na razie jednak nie zdecydowała o wprowadzeniu takiej usługi na stałe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Po raz pierwszy w historii polscy tenisiści walczyli o grupę światową Pucharu Davisa. Dlatego postanowiliśmy udostępnić CANAL+ Family, na którym transmitowaliśmy trzydniowe starcie z Australia, dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych transmisjami. Również dla tych, którzy są klientami platformy, ale nie mają dostępu do programów z rodziny CANAL+ - powiedział serwisowi wirtualnemedia.pl Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy platformy nc+.

Klienci operatora, płacąc 9,90 zł, otrzymywali dostęp do stacji CANAL+ Family na czas transmisji z warszawskiego Torwaru.

- Zrobiliśmy to, żeby zbadać ten kierunek rozwoju rynku i przetestować, jakim zainteresowaniem cieszy się tego typu usługa - dodał Mierzwa.

Operator nie zdradza, ilu klientów zdecydowało na wykupienie tej usługi. Na razie nie zostanie ona wprowadzona na stałe.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...