nc+: Nowy pakiet i zmiany w promocjach

dodano: 2013-08-30 10:33 | aktualizacja: 2013-08-30 14:43
autor: Anita Dąbek | źródło: media2.pl / nc+

nc+ NOWE Platforma satelitarna nc+ wprowadziła zmiany w ofercie dla nowych klientów, dostępnej na internetowej stronie, wprowadzając m.in. nowy pakiet CANAL+ Platinum wraz z pakietem HBO. Drobne zmiany wprowadzono także w pozostałych pakietach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ofertę powiększono o nowy pakiet CANAL+ Platinum z HBO w ramach którego za 129 zł miesięcznie klient otrzymuje dostęp do pełnej oferty kanałów podstawowych (Universe+), pełnego pakietu CANAL+ oraz pełnego pakietu HBO z usługa HBO OD. Pakiet zawiera także dostęp do usług VOD (CANAL+ VOD i netVOD+) oraz usługi nc+ GO. Dodatkowo w prezencie klient otrzymuje: (do 2 miesięcy) dostęp do Cinemax, FilmBox, Seriale+, TVP.pl Prepremiery oraz (do 7 miesięcy) dostęp do History HD.

Zmiany wprowadzono także w pakiecie CANAL+ Platinum, w ramach którego klient w cenie 99 zł otrzymuje dostęp do pełnej oferty kanałów podstawowych (Universe+) i pełnego pakietu CANAL+. Teraz w ramach promocji do pakietu dodawany jest pakiet HBO (bez HBO OD) na okres do 2 miesięcy - po tym okresie klient może zrezygnować z pakietu HBO bądź korzystać nadal w cenie 20 zł miesięcznie. Pakiet zawiera także dostęp do usług VOD (CANAL+ VOD i netVOD+) oraz usługi nc+ GO. Dodatkowo w prezencie klient otrzymuje: (do 2 miesięcy) dostęp do Seriale+ i TVP.pl Prepremiery oraz (do 7 miesięcy) dostęp do History HD).

Natomiast sprzedaż pakietów Comfort+ (39 zł), Universe+ (59 zł) oraz CANAL+ Silver (79 zł) premiowane jest darmowym dostępem do History HD przez okres do 7 miesięcy. Pozostałe warunki pozostają bez zmian, czyli CANAL+ Family i CANAL+ Family 2 w prezencie przez 2 miesiące do pakietu Universe+ oraz CANAL+ Film i CANAL+ Film 2 w prezencie przez 2 miesiące i nc+ GO przez 12 miesięcy do pakietu CANAL+ Silver
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...