nc+ MIX - nowa oferta od 2.09

dodano: 2013-08-27 13:58 | aktualizacja: 2013-09-07 23:51
autor: Anita Dąbek | źródło: nc+

nc+ mix logo Rusza nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD i dekoderem na własność. Zdaniem operatora, jest to najbardziej atrakcyjna propozycja dla klientów, którzy chcą sami decydować o długości trwania swojej umowy. Zestawy nc+ MIX będą oferowane w sieci dystrybucji nc+, w sieciach sklepów RTV/AGD oraz w specjalistycznych sklepach SAT na terenie całego kraju od 2 września 2013 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jestem przekonany, że nasza nowa propozycja jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby wielu naszych klientów. Kupując nc+ MIX użytkownik uzyskuje dostęp do oferty kanałów platformy nc+ na miesiąc. Po tym czasie może zadecydować, który pakiet chce oglądać i jak długo chce korzystać z wybranej oferty - powiedział Artur Przybysz, wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki.

Kupując nc+ MIX przed rozpoczęciem odbioru klient powinien aktywować kartę dekodującą. Może to zrobić wysyłając numer karty SMS-em na podany w Przewodniku po Ofercie numer lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie. Po aktywacji klient otrzymuje dostęp do kanałów z pakietów Comfort+, Universe+ i wszystkich kanałów Premium z rodziny CANAL+.

Przez 31 dni będzie mógł oglądać największe hity hollywoodzkich wytwórni filmowych i najlepszą na rynku ofertę sportową.
Już od września kanały filmowe startują z mocnym repertuarem. Na początek dwie premiery telewizyjne: „Skyfall” najnowszy film o przygodach agenta 007, który pobił kinowy rekord oglądalności wszystkich poprzednich Bondów oraz „Hobbit: Niezwykła podróż”, pierwsza z trzech zaplanowanych części adaptacji powieści J.R.R Tolkiena.

Sympatycy sportu będą mogli cieszyć się dostępem do licznych transmisji wydarzeń sportowych, pokazywanych w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, obsługiwanych przez grono najlepszych komentatorów i ekspertów. Platforma nc+ jest posiadaczem praw do rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europy, T-Mobile Ekstraklasy, Premier League, Primera Division, Ligue 1 oraz Serie A. Na jej antenach można śledzić także m.in.: żużel, koszykówkę i tenis.

Oferta nc+ MIX zawiera dekoder HD na własność w zestawie. Jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru:
  • usługa z dekoderem 5800S w cenie 99 zł
  • oraz z dekoderem 5800SX z wbudowanym twardym dyskiem z opcją nagrywania, w cenie 199 zł za zestaw.

Powyższe ceny obowiązują przy zakupie w sklepie internetowym na stronie www.ncplus.pl.

Po miesiącu użytkowania oferty nc+ MIX, klient może wybrać dla siebie jeden z dedykowanych pakietów: COMFORT+, UNIVERSE+, SILVER+ lub PLATINUM+ z możliwością dodania opcji dodatkowych np. HBO czy FilmBox, zgodnie z aktualnym cennikiem. Dokonywany jest wówczas również wybór formy umowy zgodnej z jego oczekiwaniami:
  • „Płacisz jak długo chcesz” to opcja umożliwiająca rozwiązanie umowy z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.
  • Druga propozycja to rabat w kwocie 10 zł miesięcznie na każdy z dedykowanych pakietów abonamentowych. W tej wersji klient zawiera umowę na 12 miesięcy. Dedykowane oferty dostępne są już od 29 zł miesięcznie za Comfort+.

Dodatkowo do oferty Comfort+ w prezencie dodawany jest pakiet Multi+, w którego skład wchodzą wszystkie autorskie kanały nc+: ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD.

Wszystkie formalności związane z wyborem pakietu i formy umowy spełniającej potrzeby klienta, można zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę ncplus.pl i wypełnić formularz zawarcia umowy lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Kontrakt zostanie dostarczony na podany adres mailowy.

Zestawy nc+ MIX będą oferowane już od 2 września w sieci dystrybucji nc+, w sieciach sklepów RTV/AGD (AVANS, EURO-RTV-AGD, Media Markt i Saturn Planet, Neonet, Media Expert) oraz w specjalistycznych sklepach SAT na terenie całego kraju.

Szczegóły dostępne na stronie www.ncplus.pl od 2 września 2013.

źródło: nc+
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...