Telewizor Loewe Reference ID już w Polsce

dodano: 2013-08-14 11:17 | aktualizacja: 2013-08-14 12:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: loewe.tv/pl

Loewe Reference ID Loewe Reference ID, po raz pierwszy zaprezentowany na targach IFA we wrześniu 2012, jest już dostępny w Polsce. Ten flagowy telewizor Loewe, jest arcydziełem łączącym najwyższy kunszt wykonania, wyjątkowe materiały, i największy potencjał personalizacji, sprawiający, że każdy egzemplarz może być unikalny. Telewizor dostępny jest w rozmiarach ekranu 40, 46 i 55 cali.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nawet interfejs użytkownika nastawiony jest na  indywidualizację, dzięki innowacyjnemu ekranowi startowemu wykorzystującemu funkcję „ulubione. Pozwala to na zapamiętywanie i łatwy dostęp do „ulubionych” pozycji użytkownika, wśród których są kanały TV, nagrania na dysku telewizora, strony internetowe, muzyka i wiele innych treści, także z domowej sieci. 


Największe możliwości personalizacji
Wygląda jak dzieło sztuki. Loewe Reference ID to nie tylko minimalistyczny design ale i chromowana aluminiowa rama oraz kunsztowna pokrywa głośnika i stylowy tył telewizora. Tę podstawową wersję można jednak zmieniać, według indywidualnych upodobań. Począwszy od podświetlenia LED, które otoczy telewizor imponującą poświatą, podkreślającą jego dekoracyjny charakter, poprzez różne możliwości ustawienia i montażu (na ścianie, na podstawie podłogowej, bezpośrednio na podłodze itd.) dobór akcesoriów (np. dopasowane głośniki Reference ID) a skończywszy na doborze materiałów, z których telewizor może być wykonany i detali podkreślających osobowość właściciela. 

Loewe Reference ID
Obraz wyświetlany przez Loewe Reference ID opiera się na technologii Full-HD LCD z tylnym podświetleniem LED i odświeżaniem 400 Hz. Jasność i wysoka częstotliwość odświeżania przekładają się na doskonałą jakość obrazu 3D. Dwa zintegrowane tunery telewizyjne, interfejs CI+ dla odbioru zakodowanych kanałów HDTV sprawiają, że telewizor jest dostosowany do przyszłych technologii. Ponadto oferuje 1 TB pojemności zintegrowanej nagrywarki, pozwalającej na nagrywanie treści 2D i 3D oraz streaming nagrań do innych telewizorów poprzez WLAN, LAN lub Powerline. Pozwala także na oglądanie telewizji z przesunięciem czasowym oraz kontynuowanie oglądania na innych TV Loewe. Loewe Reference ID obsługuje także MediaText w standardzie HbbTV, usługę, która coraz częściej towarzyszy tradycyjnemu programowi TV i jest także dostępna online. To oznacza także atrakcyjne biblioteki mediów i portale poszczególnych kanałów. 


 
Co więcej aplikacja Loewe Media app dla iPada otrzymała nagrodę “red dot best of the best” i pozwala na wygodne korzystanie z przewodnika po kanałach (EPG) i dostęp do szczegółowych informacji o programach i kanałach. TV można zatem wygodnie sterować przy pomocy aplikacji.

Bezkonkurencyjny dźwięk
Jest jeszcze kwestia dźwięku i dlatego Loewe Reference ID wyposażono w doskonały system dźwiękowy. Zintegrowane głośniki o mocy 160 W generują dźwięk porównywalny z tym z sali koncertowej, pomimo skromnej obudowy. Oczywiście Reference ID jest wyposażony w zintegrowany przedwzmacniacz dekodujący dźwięk, który pozwala mu zostać centrum kontroli domowego systemu rozrywki. Dla dodatkowych wrażeń można telewizor uzupełnić głośnikami Reference ID. Telewizor dostępny jest w rozmiarach 40,46 i 55 cali.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...