nc+: 6.08 aktualizacja PVR BOX+ HD 500 GB Pace

dodano: 2013-08-03 15:39 | aktualizacja: 2013-08-06 15:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: nc+

nc+ NOWE 6 sierpnia 2013 roku zmienia się oprogramowanie dekodera PVR BOX+ HD 500 GB Pace. Najważniejszymi zmianami nowego oprogramowania jest nowy układ graficzny oraz przeniesienie wszystkich funkcji dekodera do graficznego MENU. Teraz zamiast wybierać na pilocie B/SERWISY INTERNETOWE lub Serw, z graficznego MENU abonent od razu wybiera MOJE NAGRANIA. Naciskając B na pilocie wejdzie w serwisy z ofertą VOD, a wybierając przycisk Pilot (na pilocie dekodera) może uzyskać informacje o programach na najbliższe 24 godziny.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe oprogramowanie dekodera nie ma wpływu na ofertę, z której aktualnie abonent korzysta.

Jak zmieni się oprogramowanie dekodera:

MENU GŁÓWNE - po wybraniu przycisku MENU na pilocie pojawi się nowe menu, w którym można zobaczyć program na 7 dni, wyszukać ulubione gatunki programów, zaplanować nagrania, zmienić ustawienia, skorzystać z serwisu VOD+, sprawdzić aktualny rachunek oraz wejść do serwisów internetowych.

PROGRAM NA 7 DNI - możliwość sprawdzenia programu telewizyjnego na cały tydzień. Można też zaplanować nagrywanie ulubionych programów.

WYSZUKIWANIE AUDYCJI - możliwość wyszukania interesującej pozycji programowej według ulubionego gatunku, kanału, pory dnia lub dnia tygodnia.

MOJE NAGRANIA - abonent może odtworzyć swoje nagrania lub zaplanować nowe.

TV RACHUNEK - tu abonent sprawdzis aktualne rachunki za abonament: kwotę do zapłaty, numer konta do wpłat, termin płatności i szczegóły rozliczenia.

USTAWIENIA - wygląd pozostaje bez zmian. Po wejściu do USTAWIEŃ pokaże się menu główne ustawień.

CYFRA+ VOD zmienia się w VOD+ - największe hity filmowe i serialowe na wyciągnięcie ręki!

FUNKCJA PILOT  dzięki niej abonent możes uzyskać dodatkowe informacje na temat oglądanego programu, a także o kolejnych audycjach na tym oraz na innych kanałach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...