nc+: Aktualizacja dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace

dodano: 2013-07-23 18:23 | aktualizacja: 2013-07-23 20:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: nc+

nc+ NOWE 24 lipca 2013 roku zmienia się oprogramowanie dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace aktualnie lub kiedykolwiek podłączonego do Internetu, który posiada oprogramowanie w wersji 154i. Przeprowadzenie aktualizacji nie wymaga podłączenia dekodera do Internetu. Wersję oprogramowania dekodera, z której aktualnie abonent korzysta można sprawdzić w MENU wybierając na pilocie: MENU – 7 – 2 – OK. Oprogramowanie zostanie zmienione automatycznie, jednak w pojedynczych przypadkach na ekranie telewizora może zostać wyświetlona informacja o dostępności nowej wersji oprogramowania. W takiej sytuacji należy wybrać OK.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeżeli abonent posiada wersję oprogramowania 154, należy podłączyć dekoder do Internetu, wybrać B na pilocie i wejść do SERWISÓW INTERNETOWYCH. Na ekranie pojawi się informacja, że aby skorzystać z serwisów dekoder musi pobrać dodatkowe dane. Należy wybrać OK. W tym momencie dekoder pobierze nowe oprogramowanie.

Najważniejszymi zmianami nowego oprogramowania jest nowy układ graficzny oraz przeniesienie wszystkich funkcji dekodera do graficznego MENU. Teraz zamiast wybierać na pilocie B/SERWISY INTERNETOWE lub Serw, z graficznego MENU od razu wybierać MOJE NAGRANIA. Naciskając B na pilocie abonent wejdzie w serwisy z ofertą VOD, a wybierając przycisk Pilot (na pilocie dekodera) może uzyskać informacje o programach na najbliższe 24 godziny.

Nowe oprogramowanie dekodera nie ma wpływu na ofertę, z której abonent aktualnie korzysta.

Poniżej przegląd najważniejszych zmian


MENU GŁÓWNE – po wybraniu przycisku MENU na pilocie pojawi się nowe menu, w którym można zobaczyć program na 7 dni, wyszukać ulubione gatunki programów, zaplanować nagrania, zmienić ustawienia, skorzystać z serwisu VOD+, sprawdzić aktualny rachunek oraz wejść do serwisów internetowych.PROGRAM NA 7 DNI – sprawdź program telewizyjny na cały tydzień. Możesz też zaplanować nagrywanie ulubionych programów.WYSZUKIWANIE AUDYCJI - wyszukaj interesujące Cię pozycje programowe według ulubionego gatunku, kanału, pory dnia lub dnia tygodnia.MOJE NAGRANIA - odtwórz swoje nagrania lub zaplanuj nowe.TV RACHUNEK - tu sprawdzisz aktualne rachunki za abonament: kwotę do zapłaty, numer konta do wpłat, termin płatności i szczegóły rozliczenia.USTAWIENIA – wygląd pozostaje bez zmian. Po wejściu do USTAWIEŃ pokaże się menu główne ustawień.CYFRA+ VOD zmienia się w VOD+ - największe hity filmowe i serialowe na wyciągnięcie ręki!FUNKCJA PILOT – dzięki niej możesz uzyskać dodatkowe informacje na temat oglądanego programu, a także o kolejnych audycjach na tym oraz na innych kanałach.


Więcej szczegółów dotyczących nowego oprogramowania dostępnych jest na stronie:
http://ncplus.pl/oferta/dekodery/pvr-box-hd-pace-zmiana-oprogramowania
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...