Systemy inteligencji budynkowej Fibar Group nagrodzone

dodano: 2013-07-22 15:27 | aktualizacja: 2013-07-22 15:40
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna

Fibaro Poznańska firma Fibar Group zdobyła tytuł National Champion w ramach programu European Business Awards i tym samym znalazła się w gronie najbardziej innowacyjnych europejskich przedsiębiorstw. Będzie jednym z podmiotów reprezentujących Polskę w kolejnej rundzie tego prestiżowego konkursu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
European Business Awards to największy w Europie konkurs, którego celem jest promowanie dynamicznie rozwijających się firm z naszego kontynentu. Jury wyróżnia podmioty, które odniosły komercyjny sukces, wyróżniają się innowacyjnością i najlepszymi praktykami w biznesie.

Jesteśmy dumni z tego, że naszą działalność doceniło jury tak prestiżowego konkursu, jakim jest European Business Awards. To dla nas zaszczyt, że zostaliśmy uznani za jednego z liderów naszej branży w Polsce i jest to potwierdzenie naszej mocnej pozycji na rynku. Cieszymy się, że będziemy mogli reprezentować nasz kraj w kolejnym etapie – mówi Maciej Fiedler, prezes Fibar Group. Konkurs jest organizowany od 2007 r. Do poprzedniej edycji zgłosiły się przedsiębiorstwa z 28 krajów w Europie, których łączny dochód przewyższał 1 bilion euro, a zatrudnienie przekraczało 2,7 mln osób.

Firma Fibar Group jest producentem bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej Fibaro, który pozwala na sterowanie pracą większości domowych urządzeń i instalacji. Systemem zarządza się za pośrednictwem komputera lub smartfona, można nim również sterować głosowo za pomocą „wirtualnej asystentki” LiLi. Dzięki temu, iż jest to rozwiązanie bezprzewodowe, instalacja przebiega zupełnie bezinwazyjnie. System Fibaro jest obecnie dostępny w sieci ponad stu salonów i punktów partnerskich w naszym kraju. Można go też kupić w ponad 40 krajach na całym świecie. National Champion w European Business Awards to nie jedyne wyróżnienie, jakie otrzymała firma Fibar Group. Przedsiębiorstwo jest laureatem licznych nagród, między innymi dwukrotnym zdobywcą tytułu Lider Innowacji i Rozwoju. Centralka Home Center 2 zarządzająca systemem Fibaro zwyciężyła w organizowanym przez TVN Turbo konkursie Męska Rzecz 2012 w kategorii Gadżet i elektronika, a w 2013 r. uzyskała nominację do Polskiego Godła PromocyjnegoTeraz Polska”.

Sterowanie systemem inteligencji budynkowej Fibaro przez telefon


W ramach kolejnego etapu konkursu wszyscy uczestnicy będą przesyłać zgłoszenia wideo, w których zaprezentują historię i zakres działalności firm. Filmy zostaną ocenione przez jury konkursu. Odbędzie się także publiczne głosowanie online, w ramach którego internauci wybiorą najlepsze nagrania z poszczególnych krajów. Głosy będzie można oddawać od listopada 2013 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w kwietniu 2014 r.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...