Kamera MOBOTIX M15 AllroundDual

dodano: 2013-07-10 19:31 | aktualizacja: 2013-07-11 14:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: mobotix.com.pl

Mobotix M15 M15 AllroundDual - podwójna kamera o wysokiej rozdzielczości - składa się z dwóch wymiennych 5-megapikselowych przetworników, dokładnie takich samych jak we wprowadzonej niedawno na rynek kamerze S15. Modułów tych kamer można używać zamiennie. Dzięki możliwości dowolnego doboru przetworników/obiektywów, kamera M15 to bardzo elastyczne rozwiązanie odpowiadające indywidualnym potrzebom.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


M15  to najnowsze osiągnięcie technologiczne marki Mobotix, a jednocześnie produkt o znakomitej tradycji, której tworzenie rozpoczęliśmy ponad 13 lat temu - mówi dr Ralf Hinkel, założyciel i dyrektor generalny Mobotix AG - Jesteśmy przekonani, że M15 okaże się rozwiązaniem pod wieloma względami rewolucyjnym, między innymi dlatego, że zaprojektowane zostało w ramach wyjątkowej współpracy pomiędzy użytkownikami a firmą Mobotix AG.

Szereg dodatkowych funkcji  i  innowacyjność technologiczna tego rozwiązania dają praktycznie nieograniczone możliwości jego wykorzystania. Kamery M15 znajdują zastosowanie w systemach bezpieczeństwa - w sektorze prywatnym i publicznym, do monitorowania pogody i jako profesjonalne kamery internetowe. Nadają się do pracy zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach, za dnia i w nocy. W nowej kamerze udoskonalono priorytetowe parametry: rozdzielczość -  5 megapikseli (obraz na żywo i rejestracja - 3,1 Mpx), czułość oraz odświeżanie. Pod kątem bezpieczeństwa cechy te są w kamerze najważniejsze.Dodatkowo, kamery M15-Sec są w pełni zintegrowane z nową, bezpłatną technologią inteligentnej detekcji ruchu - MxActivitySensor, która znacząco ogranicza liczbę fałszywych alarmów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...