Nie będzie zmiany nazwy nc+

dodano: 2013-07-10 17:27 | aktualizacja: 2013-07-10 19:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

nc+ NOWE Arkadiusz Mierzwa, szef komunikacji i rzecznik prasowy nc+, zaprzeczył plotkom jakoby platforma satelitarna nc+ kiedykolwiek planowała zmianę nazwy. W jednym z niezależnych blogów na portalu satkurier.pl wspomniano, że krążą niepotwierdzone informacje o planowanej zmianie nazwy nc+ na CANAL+ (więcej tutaj). Poniżej publikujemy oficjalny komunikat nc+, który odnosi się do tego artykułu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Arkadiusz Mierzwa w sposób zdecydowany wypowiedział się na temat plotek, które krążą nawet wśród dystrybutorów nc+ na temat rzekomej zmiany nazwy platformy nc+:

- Pogłoski o rzekomym zastąpieniu marki “nc+” marką “CANAL+” są całkowicie nieprawdziwe, lub też oparte na niewłaściwych przesłankach. Obie te marki istnieją równolegle obok siebie, przy czym nc+ jest marką korporacyjną i jednocześnie nazwą platformy. Natomiast rodzina programów CANAL+ to podstawa naszej oferty programowej i przewagi konkurencyjnej platformy nc+.

Siłą rzeczy te marki muszą więc występować obok siebie. Większość abonentów nc+ jest też odbiorcami programów CANAL+, i na odwrót. Będziemy konsekwentnie realizować długofalową strategię wzmocnienia marki nc+, również dzięki hitom programowym dostępnym na kanałach CANAL+.


nc+ to nc+! napisał w temacie maila do redakcji SAT Kuriera Arkadiusz Mierzwa.

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...