nc+ z telefonem w ramach jednego abonamentu

dodano: 2013-06-27 10:07 | aktualizacja: 2013-06-27 10:44
autor: Anita Dąbek | źródło: nc+

nc+ NOWE 27 czerwca 2013 roku do punktów sprzedaży wchodzą nowe produkty łączone platformy cyfrowej nc+ i sieci mobilnej Orange. Klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietów oferty telewizyjnej z usługami telefonii komórkowej mogą zaoszczędzić do 150 zł na aktywacji i 477 zł na opłatach abonamentowych w ciągu całego okresu umowy. Kolejną nowością jest wzbogacenie uruchomionego w maju produktu nc+ z Internetem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach oferty łączonej nc+ z Orange klienci mogą wybierać pomiędzy pakietami Universe+ z telefonem i CANAL+ Silver z telefonem. To pierwsza na rynku propozycja łącząca najbogatszy kontent telewizyjny nc+ z planami taryfowymi wiodącego operatora telefonii komórkowej.

- Przygotowaliśmy dwa atrakcyjne produkty dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych wspólnych klientów- powiedział Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki nc+. - Już w ramach tańszego pakietu w cenie 99 zł klienci otrzymają aż 500 minut, wymiennych na SMS-y, na połączenia do wszystkich sieci komórkowych, a także dostęp do ponad 100 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych. Tym, którym  to nie wystarczy, polecamy pakiet zawierający limit  700 minut połączeń i dostęp do unikalnej telewizyjnej oferty premium, a wszystko to w ramach jednego rachunku - dodaje.        

Universe+ z telefonem dostępny za 99 zł miesięcznie to:
  • 109 kanałów telewizyjnych, w tym 34 w HD
  • nowoczesny dekoder z dyskiem twardym, m.in. mediaBOX+
  • zaawansowany smartfon Samsung Galaxy III mini, Sony Xperia J czy Windows Phone 8S by HTC
  • 500 minut połączeń w ciągu miesiąca wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
  • nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez okres 6 miesięcy
  • bezpłatny dostęp do pakietu CANAL+ Silver (CANAL+ Family, CANAL+ Family2) przez okres do 2 miesięcy od daty podpisania umowy.

CANAL+ Silver z telefonem w cenie 149 zł to oferta, dzięki której klient otrzymuje w ramach abonamentu aż 700 minut połączeń, wymiennych na SMS-y, do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez cały okres trwania umowy, pakiet 1,5 GB na bezpłatny transfer danych oraz dostęp do kompletnej oferty CANAL+ Platinum przez okres do 2 miesięcy.

Na 6 kanałach premium z nowej rodziny CANAL+ (CANAL+, CANAL+ Family, CANAL+ Family2, CANAL+ Film, CANAL+ Film2, CANAL+ Sport) klienci zobaczą najnowsze kinowe hity i seriale z największych studiów filmowych oraz najbardziej spektakularne wydarzenia sportowe. Już niebawem m.in. głośna amerykańsko-brytyjska produkcja fantasy „Królewna Śnieżka i łowca” z Charlize Theron i Christen Stewart oraz francusko-hiszpańska komedia z Jeanem Reno „Faceci od kuchni”, a także amerykańskie seriale - mroczny „ The Following” z Kevinem Baconem i 5. sezon sensacyjnego „Mentalisty”. Na kibiców czekają  niepowtarzalne emocje związane z rozpoczynającym się wkrótce sezonem rozgrywek polskiej ekstraklasy, najsilniejszych europejskich lig piłkarskich – angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej oraz najbardziej elitarnych rozgrywek - Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA.  

Abonenci, którzy kupią łączoną ofertę nc+ z telefonem przez internet lub za pośrednictwem Call Center, mogą liczyć na dodatkowe minuty na połączenia do wszystkich sieci, a także dłuższy okres bezpłatnego dostępu do oferty premium nc+. Wszystkie umowy zawierane są na 24 miesiące.

nc+ z telefonem to już kolejny produkt uruchomiony we współpracy z Orange. Od 27 czerwca za pośrednictwem Internetu i Call Center będzie dostępna wzbogacona oferta nc+ z Internetem, która weszła do sprzedaży w maju br. W jej ramach nowi klienci podpisujący umowy otrzymają darmowy dostęp do pakietu CANAL+ Silver przez okres do 4 miesięcy.

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...