HalloTV Polska na liście nc+

dodano: 2013-06-13 12:43 | aktualizacja: 2013-06-13 15:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Hallo TV Logo Na liście kanałów platformy nc+ pojawił się kanał HalloTV Polska, który rozpocznie nadawanie 17 czerwca 2013 roku (więcej tutaj). Od połowy maja br. (więcej tutaj) kanał nadaje testowo. Nadawcą jest The Niessl Telecommunication GmbH z Wiednia. Stacja w nc+ znalazła się w EPG dekoderów na pozycji 649. (na razie jest czarny obraz), przed erotycznym kanałem Eurotic TV (pozycja 650.).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według nadawcy, od 5:50 do 18:55 na antenie HalloTV Polska pokazywane będą pogramy rozrywkowe, których głównymi tematami będą seksowny, nowoczesny styl życia (seriale), życie społeczne, loterie oraz telezakupy. W tych programach widzowie będą mogli również aktywnie uczestniczyć. Programy rozrywkowe mają być emitowane w niekodowanym przekazie.

Od 19:25 do 5:50 kanał ma prezentować filmy erotyczne, które spełnią wysokie oczekiwania dorosłych. Program erotyczny ma być kodowany, a do jego odbioru potrzebna będzie karta HalloTV Smartcard, która ma pracować w systemie Conax. Jej dystrybucja ruszyła już na stronie domowej kanału (koszt: 19,90 euro + 5,80 euro przesyłka). Według zapowiedzi - dostęp do erotyki będzie także bezpłatny - zakup karty ma być jednorazową opłatą (czyli forma FTV - Free To View).

Strona internetowa stacji:
http://hallotv.eu/pl/
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...