nc+ z Internetem za 99 zł

dodano: 2013-05-07 11:23 | aktualizacja: 2013-05-09 16:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

nc+ NOWE We wtorek, 7 maja 2013 roku do sprzedaży trafił najnowszy, wspólny produkt platformy satelitarnej nc+ i sieci Orange. Dzięki nowej ofercie, klienci będą mieli dostęp do 109 kanałów telewizyjnych, w tym 34 w jakości HD i mobilnego Internetu z 8 GB limitem transferu danych. Wszystko w cenie 99 złotych miesięcznie. Dodatkowym atutem oferty nc+ z Internetem jest bezpłatny dostęp do pakietu CANAL+ Silver przez okres do 2 miesięcy od daty podpisania umowy. Dalsze korzystanie z rozszerzonego pakietu to dodatkowy koszt 20 złotych za każdy kolejny miesiąc.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wspólnie z Orange przygotowaliśmy atrakcyjny produkt, który doskonale uzupełnia gamę oferowanych przez nas pakietów. To wyjątkowe połączenie tego, co najlepsze w telewizji z nieograniczonymi możliwościami mobilnego Internetu. Oprócz znaczących oszczędności, wygody regulowania rachunków, „nc+ z internetem” to ciekawa propozycja dla osób, które nie lubią ograniczeń, korzystając z dostępu do sieci w dowolnym miejscu i czasie – powiedział Julien Verley, prezes nc+. – To dopiero początek naszej współpracy z operatorem. Niebawem do sieci sprzedaży trafią kolejne, warte uwagi rozwiązania. W naszych ofertach można znaleźć wiele synergii, które z pewnością spotkają się z zainteresowaniem klientów oczekujących większej personalizacji i łączenia produktów telefonii komórkowej, telewizji i Internetu.

Współpraca z nc+ jest dla nas kluczowa i dlatego sukcesywnie ją rozwijamy. Dzięki niej możemy razem z naszymi usługami, zaproponować dodatkowo najbogatszą ofertę telewizji HD na polskim rynku. Dawno zauważyliśmy, że klienci oczekują kompleksowej oferty i rozwiązań, które łączą ze sobą wiele różnych produktów. Potwierdzeniem jest rosnąca popularność Orange Open oraz dosprzedaż pakietów naszego partnera – dodaje Maciej Witucki, prezes Orange Polska.

nc+ z Internetem to m.in. 16 kanałów filmowych, w tym autorskie ale kino+ HD i MGM HD, a także 10 stacji sportowych, w tym nSport HD z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Pakiet uzupełniają kanały dla dzieci i najbardziej popularne programy dokumentalne.

W zależności od wybranego dekodera, abonenci dostają do 111 zł zniżki przy opłacie aktywacyjnej, a łączny rabat przy abonamencie przez cały okres obowiązywania umowy wyniesie 216 zł w stosunku do zakupu produktów poza wspólną ofertą partnerów.

Nowy produkt będzie dostępny nie tylko w sieci sprzedaży nc+, ale też we wszystkich salonach Orange (więcej tutaj). Proponowany czas trwania umowy to 24 miesiące.

Od 7 maja we wszystkich  salonach Orange rusza także sprzedaż standardowej oferty nc+. W najbliższych tygodniach zostanie uruchomiony kolejny wspólny produkt zintegrowany z usługą telefonii komórkowej, a w późniejszym okresie – oferta z Internetem stacjonarnym Neostrada.

Aktualizacja

Warto zwrócić uwagę na zapisy w regulaminie tej oferty:

„W ramach Umowy z Orange Klient otrzymuje comiesięczny pakiet 8 GB na transmisję danych, do wykorzystania na zasadach opisanych w Regulaminie Oferty Orange Free oraz Cenniku usług Orange Free. Po wykorzystaniu pakietu rozliczanie następuje zgodne z Cennikiem usług oferty Orange Free.

„Klient będzie otrzymywał wersję papierową faktury w przypadku przekroczenia miesięcznego limitu transmisji danych, korzystania z usług dodatkowych bądź połączeń w roamingu określonych w Cenniku usług Orange Free bądź Cenniku usług w roamingu.”

Oznacza to, że po wykorzystaniu 8 GB transferu przed upływem miesiąca klient będzie musiał zapłacić za dodatkowy transfer według cennika usług Orange Free. Nie ma tzw. lejka, polegającego na możliwości dalszego korzystania z Internetu w ramach tej samej opłaty po przekroczeniu transferu, ale z niższą prędkością.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...