Pakiet Ekstraklasa już w nc+

dodano: 2013-05-07 10:46 | aktualizacja: 2013-05-07 10:57
autor: Anita Dąbek | źródło: Wirtualnemedia.pl

nc+ NOWE Zgodnie z zapowiedziami, 6 maja 2013 roku w ofercie nc+ pojawił się Pakiet Ekstraklasa. Jest on dostępny dla dotychczasowych abonentów CANAL+ przedłużających umowę. Daje dostęp do wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy (w ramach tzw. otwartego okna, niezależnie od tego, w którym kanale spotkanie jest transmitowane) oraz m.in. kanałów tematycznych ale kino+ HD, PLANETE+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+, HYPER+ HD, kuchnia+ HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- To jest pakiet Start+ poszerzony o uprawnienia do odbioru transmisji T-Mobile Ekstraklasy nadawanych na kanałach z rodziny CANAL+ - powiedział Wirtualnemedia.pl Michał Stryjecki z biura prasowego nc+. - Pakiet jest dostępny dla abonentów CANAL+ przedłużających umowę w cenie dotychczasowego abonamentu - dodał. Dokładnej ceny nie ujawnił. Wcześniej nc+ informowała, że będzie to między 30 a 40 zł miesięcznie.

Pakiet obejmuje również kanały z naziemnej telewizji cyfrowej dostępne na satelicie w formie kodowanej i niekodowanej (TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info, TVN HD, TVN7 HD, TTV, Polsat, TV4, TV6, Eska TV, Polo TV, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Historia), satelitarne kanały kodowane (Polsat 2, Polsat Biznes, Viva Polska) oraz liczne stacje niekodowane (m.in. Mango 24, 4fun.tv, TV.DISCO, RBL.TV, TVR, iTV, TVS, Fashion TV, France 24, Arte HD i CNBC Europe).

Warto dodać, że obecnie wszyscy klienci, którzy w ramach dotychczasowej oferty CYFRY+ i n korzystali z pakietów nPremium lub CANAL+, mają dostęp do nowego pakietu CANAL+ i stacji nSport na warunkach obecnej umowy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...