nc+ o nałożeniu kary przez UOKiK

dodano: 2013-04-30 10:37 | aktualizacja: 2013-04-30 10:45
autor: Jerzy Kruczek | źródło: forum.ncplus.pl

nc+ NOWE 29 kwietnia 2013 roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o nałożeniu na na ITI Neovision sankcji finansowej 10 mln 841 tys. zł (więcej tutaj). Operator platformy nc+ wystosował oświadczenie w tej sprawie: - Platforma nc+ otrzymała dzisiejszą decyzję Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W trakcie trwania postępowania podjęliśmy wszelkie możliwe działania zmierzające do jak najszerszej współpracy z Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Obecnie analizujemy pod kątem prawnym zarówno samą decyzję Urzędu, jak i jej uzasadnienie. Do czasu zakończenia tych analiz nie odnosimy się do samej decyzji. Jednocześnie chcemy podkreślić, że większość środków naprawczych nałożonych przez Prezes Urzędu pokrywa się z wcześniej zaproponowanymi przez nas zmianami w ofercie, ogłoszonymi publicznie w liście do abonentów opublikowanym 12 kwietnia br., i konsekwentnie wprowadzanymi w ich interesie - kontynuowano w oświadczeniu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...