150 tys. wypowiedzeń nc+

dodano: 2013-04-24 13:50 | aktualizacja: 2013-04-24 14:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Bankier.pl / Inf. własna

nc+ NOWE Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy platformy nc+, powiedział, że do tej pory wypowiedzenia złożyło ok. 150 tys. abonentów. Dodał, że ostateczna liczba odejść jest trudna do oszacowania, ponieważ proces jest długotrwały. Mierzwa zaznaczył, że nc+ robi ze swojej strony wszystko, aby klient jeszcze raz przeanalizował nową ofertę, zanim podejmie definitywną decyzję o rezygnacji. Rzecznik nc+ dodał, że od kiedy wprowadzono zmiany w ofercie, dynamika składanych wypowiedzeń zdecydowanie wyhamowała.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mierzwa zaznaczył, że możliwość powrotu do poprzednich warunków umów daje już pozytywne efekty. Abonenci są w stanie dokładniej poznać ofertę programową. nc+ stale pracuje nad ofertą i w najbliższych tygodniach zaprezentuje jej kolejne elementy, dodał.

Przypomnijmy, że nc+ wprowadziła nową ofertę 12 kwietnia 2013 roku. Główną zmianą było dołączenie pakietu MULTI+ zawierającego 7 kanałów tematycznych CANAL+ i nSport HD w prezencie do najtańszego pakietu COMFORT+ kosztującego 39 zł/mc. Do tej pory pakiet MULTI+ dobierany do COMFORT+ kosztował dodatkowo 10 zł/mc. Z kolei usługa nc+GO jest dostępna w prezencie na cały okres trwania umowy do pakietów od CANAL+ SILVER w górę. Zlikwidowano pakiet ALL INCLUSIVE+ (więcej tutaj). Zrezygnowano też z automatycznej migracji do nc+ i umożliwiano abonentom pozostanie przy swoich umowach do czasu końca ich trwania.

Warto dodać, że na początku kwietnia 2013 roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) zdecydował o wszczęciu postępowania przeciwko spółce ITI Neovision w reakcji na skargi konsumentów na dokonaną przez ITI Neovision wobec abonentów platformy n jednostronną zmianę ceny oraz oferty programowej - polegającą na wprowadzeniu oferty nc+. Postępowanie przeciwko ITI Neovision może zakończyć się nałożeniem kary finansowej do 10 proc. ubiegłorocznego przychodu.(więcej tutaj)
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...