Pakiet Ekstraklasa w nc+ za 35-40 zł?

dodano: 2013-04-15 13:09 | aktualizacja: 2013-04-15 13:29
autor: Anita Dąbek | źródło: WirtualneMedia.pl

nc+ NOWE Jak już wcześniej pisaliśmy (więcej tutaj), 6 maja 2013 roku w ofercie platformy satelitarnej nc+ pojawi się Pakiet Ekstraklasa. Będzie on umożliwiać dostęp do wszystkich transmisji z meczów piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Ma obejmować 20 podstawowych kanałów (ich liczba może być finalnie większa, będą to stacje z naziemnej telewizji cyfrowej oraz wybrane kanały tematyczne). - Niezależnie od tego, na którym kanale będzie emitowane spotkanie Ekstraklasy, klienci tego pakietu będą mogli je oglądać w formie tzw. otwartego okna - powiedział Wirtualnemedia.pl Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy platformy nc+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie jeden mecz Ekstraklasy (piątkowy) jest transmitowany równolegle w nSport HD i w CANAL+ Sport, a pozostałe można oglądać w CANAL+ Family.

- To oferta dla dotychczasowych klientów, którzy zakupili CANAL+ dla meczów Ekstraklasy i płacili około 35-40 zł miesięcznie. Właśnie w cenie dotychczasowego abonamentu będzie im oferowany pakiet Ekstraklasa - powiedział Mierzwa.

Warto też dodać, że obecnie wszyscy klienci, którzy w ramach dotychczasowej oferty CYFRY+ i n korzystali z pakietów nPremium lub CANAL+, mają teraz dostęp do nowego pakietu CANAL+ i stacji nSport na warunkach obecnej umowy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...