Aplikacja nc+GO Lite w Google Play

dodano: 2013-04-09 15:22 | aktualizacja: 2013-04-09 15:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Forum SAT Kurier / Google Play

nc+ NOWE 8 kwietnia 2013 roku w Google Play pojawiła się aplikacja nc+GO Lite - na urządzenia z systemem operacyjnym Android. nc+GO to usługa umożliwiająca oglądanie telewizji na urządzeniu mobilnym (np. tabelcie, smartfonie), czyli tak naprawdę w dowolnym miejscu. To także dostęp do programu TV ponad 100 kanałów, a także do wybornych kolekcji VOD ze sportem i filmami dla dorosłych i dzieci.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja nc+GO Lite jest bezpłatna i dostępna dla każdego. Każdy może korzystać z Programu TV i z radia internetowego. Oglądanie kanałów telewizyjnych i VOD jest dostępne tylko dla abonentów platformy nc+ (bezpłatnie do końca kwietnia 2013 roku). Aby oglądać programy i filmy, należy zarejestrować aplikację na koncie umowy z nc+. Najprościej to uczynić korzystając z aplikacji w sieci domowej, w której jest podłączony dekoder Turbo platformy nc+ (aplikacja zostanie zarejestrowana automatycznie w tle). W innym przypadku będzie trzeba podać PESEL albo numer umowy i Hasło Literowe zarejestrowane w umowie z nc+.

W aplikacji nc+GO Lite można oglądać wybrane kanały telewizyjne z Internetu poprzez sieci WiFi albo sieci typu OrangeFree/blueconnect/iPlus (opłata za połączenie zgodnie z taryfą w urządzeniu mobilnym). Aktualnie dostępne są: tvn24, tvn CNBC, tvn meteo, tvn turbo, tvn style, TVP Info, Disney Channel, Disney Junior, eska.tv, nSport, Canal+ Sport, Teletoon+, MiniMini+.

Programy i filmy na żądanie (VOD) są dostępne z Internetu na podobnych warunkach jak kanały TV.

Więcej szczegółów na www.ncplus.pl/poznaj-nc-plus/ncplusgo
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...