Promocja dla nowych abonentów nc+

dodano: 2013-04-02 10:51 | aktualizacja: 2013-04-02 12:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: Gazeta Wyborcza

nc+ NOWE W piątek, 5 kwietnia 2013 roku uruchomione zostaną nowe kanały CANAL+: CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD i CANAL+ Sport HD. Jak powiedział „Gazecie Wyborczej” Julien Verley, prezes nc+, abonenci platformy n z pakietem nPremium, którzy zdecydują się do 19 kwietnia 2013 roku na przejście do nc+, będą mieli darmowy dostęp przez 3 miesiące do pakietu CANAL+ PLATINUM, zawierającego m.in. 6 nowych kanałów CANAL+. Po zakończeniu promocji abonenci będą mogli zrezygnować i wrócić do swojego abonamentu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z kolei abonenci kanałów Premium CYFRY+ będą mieli czas na zastanowienie się nad ofertą nc+ do końca czerwca 2013 roku. Abonenci, którzy w obu platformach mieli tańsze pakiety, otrzymają listy na sam koniec.

Z kolei od 5 do 30 kwietnia 2013 roku, abonenci premium platformy n i CYFRY+ będą mogli oglądać w ramach promocji 6 kanałów CANAL+ (CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD i CANAL+ Sport HD), co ma im pomóc w podjęciu decyzji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...