Romance TV w ofercie nowej platformy nc+

dodano: 2013-03-25 19:56 | aktualizacja: 2013-03-26 15:08
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Romance TV

Romance TV Polska Romance TV jest jednym z pierwszych kanałów filmowych dla kobiet, który znalazł się w ofercie nowej platformy nc+. Jest dostępny w pakiecie UNIVERSE+. Wraz z powstaniem nowej platformy, Romance TV będzie docierać do ok. 2 mln gospodarstw domowych. Ta liczba jest dowodem na to, że Romance TV na stałe zagościł w polskim krajobrazie medialnym i jest jednym z liderów wśród kanałów tematycznych skierowanych do kobiet.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Obecność Romance TV w ofercie nowej platformy nc+ jest dla nas dużym wyróżnieniem. Romance TV idealnie wpisuje się w tę ofertę. Cieszymy się, mogąc wysokiej jakości treścią zaspokoić oczekiwania abonentów nc+. W czasach kryzysu gospodarczego wzrasta zapotrzebowanie na romantyczne, pozytywne treści w programach. Widzowie pragną w wolnym czasie oderwać się od rzeczywistości i przenieść do świata pełnego ciepłych uczuć i harmonii. To właśnie daje im Romance TV - mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor zarządzający Romance TV Polska.

Aleksandra Woźniak, aktorka znana m.in. z seriali „Linia życia” i „13 Posterunek” występuje w roli ambasadorki Romance TV, prezentując topowe programy kanału, takie jak biografie silnych kobiet, Beate Uhse, Lotte Hass i Hope Bridges Adams Lehmann, które zostaną wyemitowane w Poniedziałek Wielkanocny jako premiery Romance TV.

Główna oferta polskojęzycznego, całodobowego kanału filmowego składa się ze znanych na świecie marek programowych, takich jak „Statek marzeń”, „Rosamunde Pilcher” oraz z międzynarodowych hitów, jak na przykład najnowsza mistrzowska realizacja historii o „Titanicu” czy seriali takich jak „Misja: Życie” i „Burza uczuć”.

Oprócz platformy satelitarnej nc+, kanał Romance TV jest także dostępny w Orange TV, w telewizji kablowej TOYA, oraz w ponad 30 innych sieciach kablowych.

Romance TV należy do Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...