Obsługa klienta w nc+: czemu tak trudno się dodzwonić?

dodano: 2013-03-25 14:50 | aktualizacja: 2013-03-25 15:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inf. własna

nc+ NOWE W korespondencji do redakcji SAT Kuriera wielu czytelników zwraca uwagę na problemy z kontaktem z Centrum Abonenta platformy nc+. Dodzwonienie się często graniczy z cudem i zwykle oznacza kilkunastominutowy czas oczekiwania. Rekordziści twierdzili, że czekali nawet godzinę na połączenie z konsultantem. Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z informacjami nc+ problem faktycznie został zaobserwowany, ale wynika wyłącznie z bardzo dużego zainteresowania ofertą oraz licznymi pytaniami w związku z tym.

W tej chwili na infolinii pracuje 2 000 konsultantów, którzy przeprowadzają dziesiątki tysięcy rozmów telefonicznych dziennie. Dodatkowo, aby wspomóc działania infolinii uruchomiono odrębne forum dyskusyjne przeznaczone do zadawania pytań bez konieczności rejestracji, znajdujące się pod adresem ncpluspytania.pl. Niemal natychmiast na starcie pojawiło się blisko 2 000 zapytań o różnej tematyce. pracownicy nc+ stopniowo odpowiadają na pytania i maleje liczba pytań.

Operator nc+ zapewnia, że wszyscy zainteresowani zadaniem zapytania lub skontaktowaniem się z operatorem uzyskają taką możliwość. Dzięki wielu kanałom komunikacji ruch na infolinii zostanie stopniowo rozładowany. Klienci mogą także oczekiwać kontaktu od Centrum Abonenta nc+ ze strony operatora, gdyż dla każdego z dotychczasowych klientów CYFRY+ lub n zostanie przygotowana i zaproponowana indywidualna oferta migracji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...