nc+ nie zmieni oferty?

dodano: 2013-03-25 14:21 | aktualizacja: 2013-03-25 15:31
autor: Janusz Sulisz/Łukasz Knapik | źródło: Inf. własna

nc+ NOWE 25 marca odbyło się spotkanie zarządu platformy nc+ przeznaczone dla wybranych dziennikarzy. Można było uzyskać na nim informacje związane z najbliższymi planami nc+ dotyczącymi oferty oraz uzyskać wyjaśnienia co do nowych umów i migracji dla abonentów. Julien Verley, prezes platformy nc+, poinformował, iż obecnie nie są planowane zmiany w przedstawionej standardowej ofercie. Operator nc+ chce zachęcić abonentów n i CYFRY+ specjalnymi promocjami, które będą znacząco niższe niż przedstawiona 21 marca oferta wyjściowa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W reakcji na krytykę nie zamierzamy zmieniać standardowej oferty - powiedział podczas spotkania z dziennikarzami Julien Verley, prezes nc+.

Już na początku po zaprezentowaniu oferty z bazy 2,5 mln klientów platform do nc+ zmigrowało 15 tys. klientów, ale jednocześnie nadal nie skontaktowano się z dużą częścią klientów CYFRY+ i n.

Docelowo wszystkim abonentom obydwu platform zostaną rozesłane listy z broszurami zawierającymi dodatkowe wyjaśnienia nowej oferty oraz (co istotne) indywidualne oferty. Przypadek każdego klienta będzie rozpatrywany indywidualnie. Przygotowana jest już paleta około 600 propozycji, z których poszczególni abonenci w zależności od wybranych dotychczas opcji pakietowych i długości umów będą otrzymywać oferty migracji do nc+.

Platforma nc+ ruszyła 21 marca 2013 roku. Powstała z połączenia n i CYFRY+. Wyjściowa oferta zaprezentowana 21 marca spotkała się ze sporą krytyką. W związku z tym trwają usilne starania zarządu nc+ o poprawienie wizerunku i wyjaśnienie dużej liczby zaistniałych niejasności. Z uwagi na dużą ilość zmian wprowadzonych jednocześnie operator uważa, że doszło do nieporozumienia związanego ze złą interpretacją ofert dla nowych klientów oraz dla abonentów migrujących z platform n i CYFRY+, które są odrębne i wyraźnie atrakcyjniejsze, ale w zależności od indywidualnych przypadków.

Operator nc+ zapewnia, że w planach są dalsze promocje, niespodzianki i nowe kanały.

Podczas spotkania z dziennikarzami podkreślano iż nc+ jest platformą kierowaną do osób zainteresowanych ofertą premium. W palecie dostępnych jest gigantyczna ilość ekskluzywnych praw do transmisji wydarzeń sportowych oraz emisji premierowych filmów, czym nie może poszczycić się konkurencja. Jednocześnie jednak prawa te z uwagi na ogromne koszty liczone w mln dolarów rocznie muszą się amortyzować w abonamencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...