Wiceprezes Mońka zachwala nc+ w TOK FM [audio]

dodano: 2013-03-23 12:45 | aktualizacja: 2013-03-24 16:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: tokfm/inf. wł.

Tok FM Okazuje się, że bardzo negatywnie przyjęto zarówno ofertę nc+ i jej ceny, jak i ustawienie listy kanałów w dekoderach. Powstały już antystrony nc+, bunt na facebooku i forach internetowych. Kierownictwo nc+ nie spodziewało się tak wielkiej krytyki i nagonki. Błyskawicznie podjęto działania, które mają zmienić wizerunek nc+ w mediach. Mimo tego, że 21 marca odbyły się dwie konferencje - ogólna dla mediów, transmitowana w TVN24 oraz dla dystrybutorów, to na poniedziałek 25 marca zapowiedziano spotkanie dla wybranych mediów. Wiceprezes nc+, Beata Mońka, w południe 23 marca pojawiła się w studio radia TOK FM, zachwalając połączoną platformę.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tematów poruszanych podczas audycji na żywo w radio TOK FM, wiceprezes Beata Mońka powiedziała m.in:
- Nie chcemy sprawiać trudności abonentom. Nie będzie obowiązkowej wymiany dekoderów.

Zachwalania oferty nc+ nie było końca, włącznie z zaproszeniem do natychmiastowego dzwonienia do BOK nc+ celem podpisania umowy przez prowadzącego Program Telewizyjny Wojciecha Krzyżaniaka.

Prowadzący audycję bardzo naciskał na wiceprezes nc+ na pozostawienie w ofercie platformy kanału z filmami rosyjskimi i radzieckimi - Wojna i Pokój (HD), który niestety zniknie zastąpiony przez Sundance HD. Beata Mońka potwierdziła, że kanał jednak zniknie, bo miał zbyt małą widownię. Mimo wszystko nc+ powinna zastanowić się nad tym wyjątkowym kanałem, podobnie jak to stało się z kanałem Mezzo.

Trzeba podkreślić, że nc+ bardzo przejęła się krytyką, a zmasowany nacisk na kierownictwo może doprowadzić do korekty oferty i innych szczegółów. Ze strony redakcji SAT Kuriera możemy dodać, że liczba komentarzy do informacji o nc+ oraz na forum SK bije rekordy - większość jest delikatnie mówiąc negatywna.

Aktualizacja:
TOK FM udostępniło zapis z audycji, zapraszamy do zapoznania się z całością.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...