nc+: 50 kanałów HD

dodano: 2013-03-21 12:09 | aktualizacja: 2013-03-21 16:10
autor: Anita Dąbek | źródło: nc+

nc+ NOWE nc+ debiutuje na rynku w niepowtarzalnym stylu. W ofercie nowej platformy znajdzie się 50 kanałów o najwyższej jakości obrazu. Rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli zapewni wspaniałe wrażenia wizualne, ale obraz to nie wszystko. Rozrywka na najwyższym poziomie to również kanały nadawane w systemie dźwięku Dolby Digital oraz blisko 90% oferty programowej dostępnej w różnych wersjach językowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe technologie pozwalają widzieć ostrzej, słyszeć wyraźniej i finalnie przeżywać głębsze emocje. To jeden z najważniejszych benefitów nowej odsłony telewizji – branża od kilku lat silnie inwestuje w dotarcie do klienta z przekazem, w którym każdy szczegół nabiera innego znaczenia.
 
Aż 3/4 Polaków ma dzisiaj dostęp do treści w standardzie High Definition, ale ich oferta jest wciąż mało zróżnicowana. nc+ na nowo definiując rozrywkę, postawiło na silny rozwój oferty programowej w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Jako jedyna platforma
na rynku w swojej ofercie zawarła 50 kanałów nadawanych w wysokiej jakości.

Zarówno rozgrywki sportowe, jak i najlepsze produkcje filmowe, ale także wiadomości, programy publicystyczne oraz cała gama kanałów lifestyle już niebawem, w jednej połączonej ofercie, w najbardziej efektywny sposób zobrazują czym jest dzisiaj bezkopromisowa propozycja programowa z segmentu premium.

nc+ poprzez podnoszenie standardów branży pozwala organicznie poczuć, co oznacza przełamywanie schematów i dążenie do jeszcze większej świadomości użytkowników. HD to również esencja nowego standardu i wrażeń, które umożliwiają bogatszą percepcję, zarówno filmów, jak i programów przyrodniczych, a nawet czysto informacyjnych.  Narodziny nc+ z pewnością będą ważnym krokiem w zmianie oczekiwań i przyzwyczajeń polskich abonentów,  szczególnie w kwestii jakości obrazu i dźwięku. Wszystkie kanały, których logotypy są widoczne na powyższej grafice będzie można znaleźć w ofercie nc+.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...