Jakie pakiety i ceny nc+

dodano: 2013-03-21 11:14 | aktualizacja: 2013-03-21 14:10
autor: Anita Dąbek | źródło: nc+

nc+ NOWE 21 marca 2013 roku ok. godz. 10:25 w TVN24 rozpoczęła się transmisja na żywo z konferencji nc+. Rozpoczął ją prezes zarządu nc+, Julien Verley. Wspomniał o historycznym wydarzeniu, jakim jest start nc+ dokładnie w 18. rocznicę pojawiania się CANAL+ w Polsce. - Jesteśmy pewni, że zmienimy krajobraz, wyznaczymy nowe standardy - zaznaczył Verley. Oferta nc+ ma obejmować aż 50 kanałów HD. Ma składać się z dwóch pakietów podstawowych: COMFORT+ i UNIVERSE+, a także z 4 pakietów premium: CANAL+ Silver, CANAL+ Gold i CANAL+ Platinum i All Inclusive+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
COMFORT+ w promocyjnej** cenie 39 zł/mc z 70 kanałami w tym 17 HD (w cenie National Geographic Channel HD)
UNIVERSE+ w promocyjnej** cenie 59 zł/mc - 108 kanałów, w tym 34 HD (do 2 miesięcy w prezencie* CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD)
CANAL+ Silver w cenie 79 zł/mc - 110 kanałów, w tym 36 HD (CANAL+, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD do 2 miesięcy w prezencie*)
CANAL+ Gold w cenie 99 zł/mc - 112 kanałów, w tym 38 kanałów HD, netVOD+, Seriale+ (do 2 miesięcy CANAL+ i CANAL+ Sport HD) w prezencie*)
CANAL+ Platinum w cenie 119 zł/mc - 114 kanałów, w tym 40 kanałów HD, CANAL+ VOD, Seriale+, TVP Prapremiery, nc+ GO
All Inclusive+ w cenie 199 zł/mc - 130 kanałów, w tym 50 HD, HBO HD, Cinemax HD, Filmbox HD, Hustler HD, Blue Hustler, Redlight HD, Daring!TV, wszystkie kolekcje VOD+, Multiroom w cenie.

*Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +. Szczegóły w warunkach promocji.

** Zgodnie z regulaminem, standardowa cena COMFORT+ wynosi 59 zł/mc, a UNIVERSE+ wynosi 89 zł/mc

- Podstawą koncepcji nc+ jest oferta idealnie dopasowana do potrzeb. Wszystko przygotowaliśmy tak, aby jej mocny smak można było poczuć w każdym pakiecie nieważne, czy jesteśmy fanami kina lub sportu, czy dopiero zaczynamy przygodę z cyfrową rozrywką - powiedział Julian Verley, prezes zarządu nc+.

Podstawowa oferta COMFORT+ to 17 kanałów w jakości HD i dostępność dekodera z funkcją PVR w pierwszym segmencie cenowym zaczynającym się od 39 zł/mc (cena promocyjna). Z informacji zawartych w cenniku i regulaminie na stronie ncplus.pl wynika jednak, że standardowa cena za ten pakiet to 59 zł/mc. COMFORT+ to razem 70 propozycji programowych, w tym wszystkie najchętniej oglądane polskie kanały.

Kolejny pakiet UNIVERSE+ to jeszcze większy zastrzyk jakości HD. W dostępnych 108 programach aż 34 nadawane są w wysokiej rozdzielczości. W tym segmencie to bezkonkurencyjna oferta - zawiera precyzyjnie wyselekcjonowaną paletę najlepszych kanałów tematycznych na rynku dostępną już za 59 zł/mc w promocji (89 zł/mc bez promocji).

CANAL+ SILVER to emocje dla każdej rodziny, zarówno tej która pasjami ogląda produkcje rodem z Hollywood, jak i tej, która silnie pielęgnuje najlepsze sportowe tradycje – to za sprawą programów CANAL+ Family HD i CANAL+Family 2 HD. 110 kanałów, w tym 36 w jakości HD daje ogromną różnorodność treści i doskonałe dopasowanie do wymagań zarówno milusińskich, młodzieży jak i dorosłych. Srebrny pakiet jest dostępny za 79 zł/mc.

Kiedy srebro zastępuje kolor złoty, na ekranie pojawiają się aż 4 programy z rodziny CANAL+. Ucztę dla kinomana otwierają dwa najbardziej filmowe kanały w Polsce – CANAL+ FILM oraz CANAL+ FILM2. Każdy, kto zdecyduje się na złoty pakiet dysponuje dostępem do VOD+ - wirtualnej wypożyczalni filmów dostępnych w każdym momencie. Częścią opcji VOD+ są również kolekcje
– takie jak Seriale+ - oferujące odcinki najpopularniejszych serii z całego świata już kilka dni po premierze. Ponadto pakiet można rozszerzyć o wszystkie kanały ze stajni HBO (HBO HD, HBO 2 HD, HBO COMEDY HD) i HBO OD – czyli selekcję filmów na żądanie. Cena CANAL+ GOLD zaczyna się od 99 zł/mc.

CANAL+ PLATINUM  to absolutne igrzyska dla fanów sportu. Najwięcej piłki nożnej – Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, ligi hiszpańska, włoska, francuska, angielska i polska. Ponadto żużel, NBA, sporty walki i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Aby żaden kibic piłki nożnej nigdy nie miał problemu z przekonaniem swojej rodziny do platynowego pakietu, nc+ zapewnia pełen pakiet 6 programów CANAL+, możliwość dokupienia kanałów HBO oraz opcję VOD+ z kolejnymi bibliotekami filmowymi: Premiery TVP.pl (z premierowymi odcinkami najlepszych seriali Telewizji Polskiej) i CANAL+ PLATINUM (wybór filmów prezentowanych na antenie nowej rodziny kanałów CANAL+). Łącznie 114 kanałów, w tym aż 40 w jakości HD za 119 zł/mc.

Wszystko w cenie pakietu – to największa i najpełniejsza oferta na rynku. ALL INCLUSIVE+ to synonim słowa więcej. 130 kanałów i 50 programów w jakości HD. HBO, Pakiet 5 kanałów FILMBOX, History HD i Sundance HD, 2 kanały Cinemax, oferta Redlight HD (4 kanały dla dorosłych), pełna biblioteka VOD+ i dostęp do 6 zbiorów netVOD+ - wzbogaconej części opcji VOD+ dostępnej po podłączeniu dekodera do internetu (TVN player, HBO OD, TVP.PL Najlepsze, dzieci, kinoświat, 18+).
ALL INCLUSIVE+ to pełny smak nc+, który jest jeszcze bardziej intensywny, dzięki innowacyjnej technologii. Telewizja nawet w 6 pomieszczeniach, dzięki nowej funkcji Multiroom, oferta platformy na smartfonie i tablecie w dowolnym miejscu i czasie, – dzięki aplikacji nc+ GO. Ponadto możliwość skorzystania z największych zbiorów muzycznych na żądanie, – dzięki usłudze WiMP. Miesięczny bilet na podróż w standardzie ALL INCLUSIVE+ to 199 zł z absolutną gwarancją zadowolenia, niezapomnianych chwil i unikalnych wspomnień.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...