Koniec współpracy CYFRY+ z Play. nc+ z Orange?

dodano: 2013-02-28 10:40 | aktualizacja: 2013-02-28 16:50
autor: Anita Dąbek / Łukasz Knapik | źródło: Dziennik Gazeta Prawna/satkurier.pl

nc+ logo wyciek Jak informuje „Dziennik Gazeta Prawna”, sieć komórkowa Play (P4) rezygnuje z oferty telewizyjnej, którą świadczyła dzięki współpracy z CYFRĄ+. Nie przedłużono umowy po tym, jak CYFRA+ pozyskała jako partnera Orange. Taka informacja może oznaczać, iż szykująca się do startu platforma nc+, powstała z połączenia n i CYFRY+, będzie oferować pakiety (m.in. internetowe) sieci Orange.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż sieć Orange współpracowała dotąd z platformą n. W ramach tej współpracy m.in. w usłudze telewizyjnej Orange TV oferowane są pakiety n.

Grupa TVN i Telekomunikacja Polska S.A. (Orange Polska) zawarły również w 2010 roku umowę o strategicznej współpracy obu Grup. (więcej tutaj) TP była wymieniana nawet jako jeden z potencjalnych udziałowców nowej platformy, znanej dziś jako nc+. (więcej tutaj) Tak się nie stało. Czy Orange będzie jednak uczestnikiem fuzji n i CYFRY+? Przekonamy się wkrótce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...