Koniec współpracy CYFRY+ z Play. nc+ z Orange?

dodano: 2013-02-28 10:40 | aktualizacja: 2013-02-28 16:50
autor: Anita Dąbek / Łukasz Knapik | źródło: Dziennik Gazeta Prawna/satkurier.pl

nc+ logo wyciek Jak informuje „Dziennik Gazeta Prawna”, sieć komórkowa Play (P4) rezygnuje z oferty telewizyjnej, którą świadczyła dzięki współpracy z CYFRĄ+. Nie przedłużono umowy po tym, jak CYFRA+ pozyskała jako partnera Orange. Taka informacja może oznaczać, iż szykująca się do startu platforma nc+, powstała z połączenia n i CYFRY+, będzie oferować pakiety (m.in. internetowe) sieci Orange.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż sieć Orange współpracowała dotąd z platformą n. W ramach tej współpracy m.in. w usłudze telewizyjnej Orange TV oferowane są pakiety n.

Grupa TVN i Telekomunikacja Polska S.A. (Orange Polska) zawarły również w 2010 roku umowę o strategicznej współpracy obu Grup. (więcej tutaj) TP była wymieniana nawet jako jeden z potencjalnych udziałowców nowej platformy, znanej dziś jako nc+. (więcej tutaj) Tak się nie stało. Czy Orange będzie jednak uczestnikiem fuzji n i CYFRY+? Przekonamy się wkrótce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...