Photoshop na smartfony [wideo]

dodano: 2013-02-28 11:36 | aktualizacja: 2013-02-28 12:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: photoshop.com

Photoshop Touch Photoshop zawitał na urządzenia mobilne mniejszego kalibru. Dotąd ta przydatna aplikacja Adobe była dostępna tylko na tablety. Photoshop Touch zamienia telefon w profesjonalne narzędzie do obróbki obrazów. Idealnie nadaje się do szybkiej obróbki przy użyciu dotyku. Już dostępny w App Store i Google Play.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adobe zdecydował się udostępnić najpopularniejszy program do edycji zdjęć na urządzenia mobilne iOS i Android. Dotąd korzystać mogli z niego jedynie użytkownicy tabletów.Ciekawą funkcją jest integracja z Creative Cloud. Oznacza to, że można zacząć projekt na telefonie, a skończyć go na tablecie lub w domu na komputerze. Jest to możliwe dzięki bezpłatnemu członkostwu w Creative Cloud.

Jak na komputerze Photoshop Touch umożliwia kilka swoich flagowych rozwiązań takich jak: praca w warstwach, efekty, pędzle, narzędzia tekstowe i filtry. Aplikacja poradzi sobie z obrazami o rozdzielczości nawet 12 megapikseli. Wykorzystuje też funkcję Scribble Selection, która ułatwia precyzyjne zaznaczanie edytowanych obiektów oraz Camera Fill, która daje możliwość wypełnienia obszaru na warstwie obrazem z aparatu smartfona.Cena aplikacji to tylko 4.99 dol.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oprogramowanie
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...