NEC MultiSync EA224WMi - ultranowoczesny monitor

dodano: 2012-10-02 22:22 | aktualizacja: 2012-10-04 14:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: 4press.pl

NEC NEC Display Solutions wprowadził na rynek MultiSyncŽ EA224WMi, najnowszy model z popularnej serii monitorów EA (Enterprise Advanced). Produkt wyróżniający się przyszłościowym projektem, rozszerzonymi opcjami połączeń i bogatymi funkcjami został zaprojektowany tak, aby sprostać przyszłościowym wymaganiom korporacji oraz instytucji publicznych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy 21,5-calowy ekran w formacie 16:9 dysponuje wyjątkowo cienkim panelem IPS z podświetleniem W-LED, który zapewnia ultranowoczesny i smukły wygląd oraz doskonałą jakość obrazu, niezależnie od kąta patrzenia. Ponadto cztery złącza wejściowe dla źródła sygnału (HDMI, DisplayPort, DVI-D i VGA), zintegrowane głośniki, gniazdo słuchawkowe i port USB w połączeniu z systemem zarządzania kablami, możliwością regulacji wysokości ekranu oraz funkcjami swivel, tilt i pivot sprawiają, że monitor można łatwo dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika.

Oprócz dostarczenia użytkownikowi doskonałego obrazu, zastosowane w MultiSyncŽ EA224WMi podświetlenie W-LED wpływa na zmniejszenie zużycia energii, mniejsze promieniowanie cieplne oraz wymaga mniejszego opakowania. Na dalsze zmniejszenie zużycia energii wpływa czujnik sprawdzający obecność użytkownika przed monitorem i wygaszający ekran, gdy ten się oddali. Również jasność monitora może zostać automatycznie dostosowana przez sensor natężenia oświetlenia w otoczeniu, a funkcja auto brightness dostosowuje jasność w zależności od tego, jaki kontent jest wyświetlany na ekranie. Ekologiczne podejście zostało podkreślone wykorzystaniem podczas produkcji plastików pochodzących z recyklingu. Całkowicie zrezygnowano również z materiałów zawierających rtęć i arsen.

Aby zapewnić jeszcze większe wsparcie i funkcjonalność w przypadku instalacji wielomonitorowych, MultiSyncŽ EA224WMi wyposażono w funkcję ControlSync, która umożliwia konfigurację wszystkich podłączonych monitorów z poziomu monitora głównego. W podobny zsynchronizowany sposób działają wszystkie korekty dokonywane za pomocą czujnika obecności użytkownika przed ekranem i czujnika natężenia oświetlenia w otoczeniu - każda zmiana w ustawieniach monitora głównego powoduje automatyczną zmianę w pozostałych monitorach.

- Jako model z serii EA (Enterprise Advanced), MultiSyncŽ EA224WMi oferuje zarówno doskonały obraz dzięki podświetleniu LED, jak i ciekawy wygląd na biurku dzięki eleganckiemu designowi - powiedziała Birgit Sommerer, Product Line Manager Commercial Displays w NEC Displays Solutions Europe. - Funkcje do pracy wielomonitorowej, opcje połączeniowe, zintegrowane głośniki i hub USB, a także ulepszony system zarządzania kablami to tylko kilka z kluczowych innowacji, które zostały dopasowane do potrzeb użytkownika biurowego, który wymaga do zwiększenia efektywności nowoczesnego monitora.

Dostępność i gwarancja

NEC MultiSyncŽ EA224WMi jest już dostępny na rynku. Monitor występuje w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy: czarnej i białej. Sugerowana cena detaliczna netto wynosi 1015 zł. W zestawie z każdym monitorem znajduje się przewód zasilający, kable: DVI, VGA, USB, audio oraz ControlSync, a także instrukcja na płycie CD. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy) obowiązującą w całej Europie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...