NEC MultiSync EA224WMi - ultranowoczesny monitor

dodano: 2012-10-02 22:22 | aktualizacja: 2012-10-04 14:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: 4press.pl

NEC NEC Display Solutions wprowadził na rynek MultiSyncŽ EA224WMi, najnowszy model z popularnej serii monitorów EA (Enterprise Advanced). Produkt wyróżniający się przyszłościowym projektem, rozszerzonymi opcjami połączeń i bogatymi funkcjami został zaprojektowany tak, aby sprostać przyszłościowym wymaganiom korporacji oraz instytucji publicznych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy 21,5-calowy ekran w formacie 16:9 dysponuje wyjątkowo cienkim panelem IPS z podświetleniem W-LED, który zapewnia ultranowoczesny i smukły wygląd oraz doskonałą jakość obrazu, niezależnie od kąta patrzenia. Ponadto cztery złącza wejściowe dla źródła sygnału (HDMI, DisplayPort, DVI-D i VGA), zintegrowane głośniki, gniazdo słuchawkowe i port USB w połączeniu z systemem zarządzania kablami, możliwością regulacji wysokości ekranu oraz funkcjami swivel, tilt i pivot sprawiają, że monitor można łatwo dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika.

Oprócz dostarczenia użytkownikowi doskonałego obrazu, zastosowane w MultiSyncŽ EA224WMi podświetlenie W-LED wpływa na zmniejszenie zużycia energii, mniejsze promieniowanie cieplne oraz wymaga mniejszego opakowania. Na dalsze zmniejszenie zużycia energii wpływa czujnik sprawdzający obecność użytkownika przed monitorem i wygaszający ekran, gdy ten się oddali. Również jasność monitora może zostać automatycznie dostosowana przez sensor natężenia oświetlenia w otoczeniu, a funkcja auto brightness dostosowuje jasność w zależności od tego, jaki kontent jest wyświetlany na ekranie. Ekologiczne podejście zostało podkreślone wykorzystaniem podczas produkcji plastików pochodzących z recyklingu. Całkowicie zrezygnowano również z materiałów zawierających rtęć i arsen.

Aby zapewnić jeszcze większe wsparcie i funkcjonalność w przypadku instalacji wielomonitorowych, MultiSyncŽ EA224WMi wyposażono w funkcję ControlSync, która umożliwia konfigurację wszystkich podłączonych monitorów z poziomu monitora głównego. W podobny zsynchronizowany sposób działają wszystkie korekty dokonywane za pomocą czujnika obecności użytkownika przed ekranem i czujnika natężenia oświetlenia w otoczeniu - każda zmiana w ustawieniach monitora głównego powoduje automatyczną zmianę w pozostałych monitorach.

- Jako model z serii EA (Enterprise Advanced), MultiSyncŽ EA224WMi oferuje zarówno doskonały obraz dzięki podświetleniu LED, jak i ciekawy wygląd na biurku dzięki eleganckiemu designowi - powiedziała Birgit Sommerer, Product Line Manager Commercial Displays w NEC Displays Solutions Europe. - Funkcje do pracy wielomonitorowej, opcje połączeniowe, zintegrowane głośniki i hub USB, a także ulepszony system zarządzania kablami to tylko kilka z kluczowych innowacji, które zostały dopasowane do potrzeb użytkownika biurowego, który wymaga do zwiększenia efektywności nowoczesnego monitora.

Dostępność i gwarancja

NEC MultiSyncŽ EA224WMi jest już dostępny na rynku. Monitor występuje w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy: czarnej i białej. Sugerowana cena detaliczna netto wynosi 1015 zł. W zestawie z każdym monitorem znajduje się przewód zasilający, kable: DVI, VGA, USB, audio oraz ControlSync, a także instrukcja na płycie CD. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy) obowiązującą w całej Europie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...