Przenośna nagrywarka Blu-ray firmy Samsung

dodano: 2012-07-31 11:05 | aktualizacja: 2012-07-31 13:10
autor: Tomasz Kawalec | źródło: samsungmedia.pl

Samsung Biuro prasowe Samsung Electronics Polska ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży przenośnej nagrywarki Blu-ray. Zewnętrzna nagrywarka typu Slim, pozwalająca zapisywać ulubione filmy i zdjęcia na płytach o pojemności nawet do 50 GB jest doskonałym uzupełnieniem ultrabooków. Jej atutem jest też możliwość bezpośredniego podłączenia do telewizora przez złącze USB, bez potrzeby stosowania dodatkowych kabli audio-wideo. Napęd obsługuje wiele formatów odtwarzania oraz nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray, a także umożliwia oglądanie filmów trójwymiarowych w rozdzielczości Full HD oraz konwersję dwuwymiarowych filmów z tradycyjnych płyty DVD do formatu 3D.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zewnętrzna nagrywarka Blu-ray firmy Samsung (model SE-506AB), została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy chcą cieszyć się filmami w najwyższej rozdzielczości Full HD, także w zyskującym na popularności formacie trójwymiarowym. Zaletą urządzenia jest też kompaktowa konstrukcja, o 12 procent mniejsza od standardowych napędów Blu-ray firmy Samsung. Dzięki smukłemu designowi urządzenie znakomicie współgra z nową generacją ultrabooków i kompaktowych laptopów. Napęd zasilany jest za pośrednictwem interfejsu USB, co eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznego zasilacza sieciowego, zapewniając w ten sposób łatwość przenoszenia i użytkowania sprzętu poza domem.Dzięki aplikacji PowerDVD, napęd SE-506AB firmy Samsung oferuje możliwość odtwarzania filmów w technologii Blu-ray 3D, a także pozwala konwertować filmy dwuwymiarowe ze standardowych płyt DVD do formatu 3D, nadając starym filmom nowy wymiar i głębię. Urządzenie obsługuje szeroki zakres plików wideo w formacie 3D i odtwarza je na dowolnym ekranie z funkcją projekcji trójwymiarowej. Dodatkowo, napęd wykorzystuje możliwości aplikacji BD Advisor, która pozwala sprawdzić wydajność komputera w odniesieniu do płynnego odtwarzania filmów Blu-ray, a także przypomina o aktualizacjach sprzętowych.


Napęd Blu-ray SE-506AB jest produktem przyjaznym środowisku – charakteryzuje się niskim poborem prądu i został wyprodukowany w technologii lutowania bezołowiowego, która eliminuje emisję szkodliwych substancji, takich jak rtęć, kadm i ołów.

Przenośna nagrywarka Blu-ray SE-506AB jest dostępna w sugerowanej cenie producenta 429 zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze Blu-ray
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...