Microsoft: Nowy Office dla Windows 8

dodano: 2012-07-18 11:45 | aktualizacja: 2012-07-18 12:20
autor: Anita Dąbek | źródło: Microsoft

Office 365 16 lipca 2012 roku dyrektor generalny Microsoftu, Steve Ballmer, zaprezentował wersję customer preview nowego Microsoft Office, dostępnego do pobierania na stronie office.com/preview. Najnowsza wersja oferuje intuicyjny design, zaprojektowany dla ekranów dotykowych, rysika, myszy lub klawiatury na nowym Windowsie 8. Nowy Office jest w pełni społecznościowy i oferuje nowe funkcje. Jest to usługa „w chmurze”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Podejmujemy odważne kroki w firmie Microsoft - powiedział Ballmer na konferencji prasowej w San Francisco. - Nowy i nowoczesny Office zapewni niezrównaną wydajność i elastyczność dla konsumentów i klientów biznesowych. Jest to usługa „w chmurze” i najlepiej będzie działać w połączeniu z Windows 8.

Ceny nowego pakietu Office zostaną podane jesienią 2012 roku. Do wyboru będą 3 wersje Office 365 z edycjami 2013 aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access. Dodatkowo, abonenci będą mogli aktualizować wersje i korzystać z pakietu na maksymalnie 5 komputerach klasy PC lub Mac i urządzeniach mobilnych. Trzy nowe wersje będą następujące:
  • Office 365 Home Premium — przeznaczony dla rodzin i konsumentów. Ta usługa obejmuje również dodatkowe 20 GB pojemności SkyDrive i 60 minut rozmów miesięcznie przez Skype.
  • Office 365 Small Business Premium — przeznaczony dla małych przedsiębiorstw. Ta usługa obejmuje również firmowy e-mail, współdzielone kalendarze, narzędzia internetowe i webkonferencje HD.
  • Office 365 ProPlus — przeznaczony dla klientów korporacyjnych, którzy chcą korzystać z zaawansowanych funkcji biznesowych i mieć zapewnioną elastyczność we wdrażaniu i zarządzaniu „w chmurze”.

Okno startowe Word 2013


Excel 2013


Outlook 2013

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oprogramowanie
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...