Blu-ray Panasonic DMP-BBT01

dodano: 2012-07-02 21:02 | aktualizacja: 2012-07-02 23:12
autor: Jakub Sulisz | źródło: panasonic.pl

panasonic logo Koncern Panasonic wypuścił na rynek najnowszy odtwarzacz Full HD 3D Blu-ray Disc - DMP-BBT01, który zachwyca bogactwem funkcji, stylowym wzornictwem i kompaktowymi rozmiarami. Urządzenie można ustawić zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu doskonale wkomponuje się ono w wystrój każdego pomieszczenia, stwarzając niepowtarzalne możliwości aranżacyjne.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Odtwarzacz Blu-ray Panasonic DMP-BBT01 charakteryzuje się niezwykłym, eleganckim wzornictwem oraz niewielkimi rozmiarami. Wysuwana tackę na płyty zastąpiono w tym modelu ergonomicznym napędem szczelinowym, umożliwiającym wsuwanie płyt bezpośrednio do odtwarzacza, dzięki czemu model DMP-BBT01 jest znacznie łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż standardowe odtwarzacze Blu-ray. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest możliwość ustawienia go zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej.

Model Panasonic DMP-BBT01 dostarcza nie tylko doznań estetycznych, jest przede wszystkim znakomitym źródłem rozrywki, dzięki szerokiej gamie funkcji multimedialnych. Oprócz wysokiej jakości obrazu i dźwięku treści odtwarzanych w formacie Blu-ray, DVD, AVCHD, DivX, FLAC, mp3, MKV i innych, użytkownik zyskuje dostęp do platformy SmarTViera, która oferuje wybór różnorodnych aplikacji w tym popularnych serwisów typu wideo na żądanie (VOD), takich jak Iplex, Ipla, czy TVN Player gier oraz dostęp do serwisów społecznościowych takich jak Twitter, Facebook, YouTube i Skype.Urządzenie posiada certyfikat DLNA, dzięki czemu w prosty sposób integruje się z domową siecią LAN za pomocą wbudowanego modułu. Można na nim oglądać zdjęcia w formacie JPEG i MPO. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do multimediów przechowywanych na centralnym serwerze niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu aktualnie się znajdują, a take przeglądać je i wyświetlać bez konieczności odczytywania danych z dysku przenośnego. Do modelu DMP-BBT01 dołączony jest pilot z polem dotykowym (touchpad), który zapewnia intuicyjną obsługę urządzenia. Blu-ray DMP-BBT01 może być również sterowany za pomocą smartfona: iPhona, Blackberry i innych z systemem Android.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze Blu-ray
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...