Klawiatura z fotoogniwami dla urządzeń Appla

dodano: 2012-06-18 15:51 | aktualizacja: 2012-06-22 16:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: 4press.pl

logitech Logitech rozszerza swoja ofertę o klawiaturę bezprzewodową Wireless Solar Keyboard K760, zasilaną ogniwami fotowoltaicznymi. Urządzenie przeznaczone jest do pracy z komputerami Mac, iPhone’ami oraz iPadami. Dzięki minimalistycznemu designowi klawiatura pasuje do produktów Apple również od strony wizualnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Układ klawiszy jest wzorowany na produktach Appla. Wyposażono ją w klawisze typowe dla systemu Mac OS, takie jak Command, Brightness czy Eject. Logitech K760 łączy się za pomocą technologi Bluetooth i umożliwia szybkie przełączanie między różnymi urządzeniami za pomocą jednego przycisku.Podobnie, jak inne klawiatury Logitecha z linii Solar, również ten model można ładować za pomocą dowolnego źródła światła, sztucznego lub naturalnego. W pełni naładowana klawiatura może pracować przez co najmniej trzy miesiące, przy założeniu, że będzie używana średnio przez osiem godzin dziennie.Logitech Wireless Solar Keyboard K760 zadebiutuje na europejskim rynku w lipcu bieżącego roku, a kosztować będzie 350 zł.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...