Philips - dwa nowe odtwarzacze Blu-ray

dodano: 2012-05-31 21:44 | aktualizacja: 2012-06-01 14:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: philips.pl

Philips Philips prezentuje 2 nowe modele odtwarzaczy Blu-ray. Daj się oczarować nowemu wymiarowi filmowej rozrywki we własnym domu dzięki technologii Blu-ray 3D. Ciesz się stronami internetowymi na ekranie telewizora, oraz odtwarzaj filmy w formacie DivX Plus HD. Dzięki wysokiej jakość obrazu i dźwięku poczujesz się jak w centrum akcji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odtwarzacze Blu-ray BDP5500 oraz BDP7700 gwarantują znacznie szersze zastosowanie niż samo odtwarzanie filmów. Pozwalają na wygodne przeglądanie stron internetowych, prowadzenie rozmów na Skype, zsynchronizujesz je także z innymi urządzeniami, takimi jak komputer czy smartfon.Zalety odtwarzaczy Blu-ray:  

Technologia Smart TV Plus - umożliwia korzystanie z serwisów i multimediów internetowych w telewizorze. Oferuje rozmaite funkcje, takie jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote. Net TV zapewnia szeroki zakres informacji internetowych i różnorodną rozrywkę na ekranie telewizora, a także dostęp do usług, takich jak wideo na życzenie (VOD). Funkcja SimplyShare umożliwia oglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze bez konieczności wstawania z wygodnej kanapy. Z kolei dzięki aplikacji Philips MyRemote można sterować zestawem kina domowego za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Obsługa programu Skype - odkryj nowy wymiar rozmów telefonicznych i rozmawiaj z przyjaciółmi i krewnymi tak, jakbyście siedzieli obok siebie. Wystarczy podłączyć wybraną* kamerę do Skype'a do zestawu kina domowego lub odtwarzacza Blu-ray i można cieszyć się rozmowami w rozdzielczości HD i doskonałej jakości dźwięku, nie ruszając się z kanapy. Skorzystaj z listy kontaktów zapisanej na Twoim koncie Skype™ i zacznij dzwonić! Kamera do Skype'a jest sprzedawana oddzielnie.

Odtwarzanie płyt Blu-ray 3D - Full HD 3D pozwala uzyskać wrażenie głębi, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami, jak w prawdziwym kinie, w zaciszu własnego domu.

Dolby TrueHD i DTS-HD MA - zapewniają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców.

Certyfikat DivX Plus HD - Format DivX Plus HD to najnowsza technologia DivX umożliwiająca oglądanie obrazów i filmów w wysokiej rozdzielczości z Internetu bezpośrednio w telewizorze firmy Philips lub na komputerze.

Natychmiastowa konwersja z formatu 2D do 3D - oglądaj swoją kolekcję filmów 2D w formacie 3D w swoim domu. Natychmiastowa konwersja 3D wykorzystuje najnowszą cyfrową technologię do analizy materiałów wideo 2D, rozróżniając obiekty na te położone na pierwszym planie i te znajdujące się w tle.Ponadto:
  • Łącze DLNA do odtwarzania zdjęć i filmów z komputera
  • Wbudowana technologia Wi-Fi w najszybszej wersji 802.11n zapewniająca szybszy i szerszy odbiór bezprzewodowy
  • Łącze USB 2.0 umożliwia odtwarzanie filmów i muzyki z pamięci flash i dysków twardych USB
Odtwarzacz Blu-ray/DVD CinemaPerfect HD BDP770 został wyposażony w dodatkową funkcję CinemaPerfect HD. Zapewnia ona wyraźniejsze i ostrzejsze filmy. Technologia CinemaPerfect HD firmy Philips zapewnia nowy standard odtwarzania filmów wideo. Ta inteligentna technologia zmniejsza zakłócenia i wyostrza obraz, zapewniając niespotykaną wcześniej jakość wideo.Sugerowana cena detaliczna prezentowanych produktów wynosi:
  • Blu-ray/DVD Smart TV Plus BDP5500 – 649PLN brutto
  • Blu-ray/DVD CinemaPerfect HD BDP7700 – 849PLN brutto
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze Blu-ray
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...