Cooler Master Gemin II M4

dodano: 2011-11-20 11:40 | aktualizacja: 2011-11-20 12:51
autor: Jakub Sulisz | źródło: coolermaster.com/

GeminII-M4_new Gemini II M4 najnowszy system niskoprofilowego chłodzenia od Cooler Master. Przeznaczony głównie dla procesorów AMD i Intel. Ten cooler procesora będzie wykorzystywany przede wszystkim do rozwiązań o ograniczonej przestrzeni np. komputerów typu HTPC.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
GeminII M4 mimo niewielkiej wielkości (wysokość całego systemu wynosi około 6 cm) zapewnia dobre odprowadzanie ciepła z powierzchni procesora. Cooler wykorzystuje metodę bezpośredniego kontaktu z CPU. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu 4 ciepłowodów oraz specjalnie zaprojektowanego, aluminiowego radiatora. Znajduje się z nim także cienki wentylator o średnicy 120mm, który zapewnia przepływ powietrza sięgający 58,4 CFM.Jego prędkość obrotową można regulować w zakresie 500 – 1600 RPM. Poziom głośności zestawu mieści się w przedziale od 8 do 30 dB. Żywotność wiatraka to 40000 godzin.Wymiary oraz waga chłodzenia wynoszą odpowiednio 137 x 122 x 59 mm oraz 289 gramów.

Gemini II M4 nie jest przeznaczony do do dużych komputerów o procesorach o wyższych częstotliwościach, lecz dla komputerów zamkniętych w niewielkich obudowach (typu slim), w których wykorzystano wydajne jednostki centralne firm AMD lub Intel.Na razie nie wiadomo kiedy Cooler Master GeminII M4 trafi do sprzedaży, ale jego cena wyniesie 130zł. Producent udziela na niego 2-letniej gwarancji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...