Gefen: KVM ELR Extender dla HDMI

dodano: 2011-10-17 10:26 | aktualizacja: 2014-02-09 00:28
autor: Anita Dąbek | źródło: Gefen

Gefen Firma Gefen ułatwia podłączenie laptopów, centrów rozrywki PC lub innych urządzeń za pomocą HDMI do płaskiego wyświetlacza lub projektora, szczególnie na duże odległości. Nowy Gefen Toolbox KVM ELR (Extra Long Range) Extender for HDMI wysyła wideo 1080p Full HD z urządzeń USB, poprzez Ethernet z kontrolą IR za pomocą dwóch kabli CAT-5. - Chodzi o to, że można przekazać wideo HD z urządzeń zewnętrznych z centralnej lokalizacji wszędzie tam, gdzie się tylko chce je kontrolować - powiedział Hagai Gefen, prezes i dyrektor generalny Gefen.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pełna funkcjonalność KVM pozwala na zarządzanie laptopami, komputerami lub urządzeniami wideo na odległość do 100 m, umożliwiając użytkownikom dostęp do komputerów i laptopów z innego pomieszczenia. Mały, montowalny nadajnik i odbiornik łączą komputer lub laptop do zdalnego wyświetlacza i klawiatury/myszy. Oba są dostępne w czarnym lub kremowym wykończeniu. Dwa porty USB w odbiorniku łączą klawiaturę/mysz, drukarkę, kamerę lub dowolne urządzenie za pomocą USB 2.0.

Technologia ELR Gefen jest oparta na specyfikacji HDBaseT, co pozwala na przesyłanie plików wideo HD przez IR i Ethernet za pomocą standardowych kabli. Drugi kabel jest używany do przekazywania sygnałów USB 2.0 ze źródła do wyświetlacza z prędkością do 480 Mb/s.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Transmitery, splittery, ekstendery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...