Gefen: KVM ELR Extender dla HDMI

dodano: 2011-10-17 10:26 | aktualizacja: 2014-02-09 00:28
autor: Anita Dąbek | źródło: Gefen

Gefen Firma Gefen ułatwia podłączenie laptopów, centrów rozrywki PC lub innych urządzeń za pomocą HDMI do płaskiego wyświetlacza lub projektora, szczególnie na duże odległości. Nowy Gefen Toolbox KVM ELR (Extra Long Range) Extender for HDMI wysyła wideo 1080p Full HD z urządzeń USB, poprzez Ethernet z kontrolą IR za pomocą dwóch kabli CAT-5. - Chodzi o to, że można przekazać wideo HD z urządzeń zewnętrznych z centralnej lokalizacji wszędzie tam, gdzie się tylko chce je kontrolować - powiedział Hagai Gefen, prezes i dyrektor generalny Gefen.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pełna funkcjonalność KVM pozwala na zarządzanie laptopami, komputerami lub urządzeniami wideo na odległość do 100 m, umożliwiając użytkownikom dostęp do komputerów i laptopów z innego pomieszczenia. Mały, montowalny nadajnik i odbiornik łączą komputer lub laptop do zdalnego wyświetlacza i klawiatury/myszy. Oba są dostępne w czarnym lub kremowym wykończeniu. Dwa porty USB w odbiorniku łączą klawiaturę/mysz, drukarkę, kamerę lub dowolne urządzenie za pomocą USB 2.0.

Technologia ELR Gefen jest oparta na specyfikacji HDBaseT, co pozwala na przesyłanie plików wideo HD przez IR i Ethernet za pomocą standardowych kabli. Drugi kabel jest używany do przekazywania sygnałów USB 2.0 ze źródła do wyświetlacza z prędkością do 480 Mb/s.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Transmitery, splittery, ekstendery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...