Polska Manta z telewizorami LED i 3D LCD?

dodano: 2011-08-03 11:36 | aktualizacja: 2011-08-03 15:12
autor: Anita Dąbek | źródło: Manta

Manta Multimedia Firma Manta Multimedia, największy polski dostawca sprzętu RTV/AGD/Multimedia planuje rebranding marki oraz produkcję telewizorów 3D. - Manta Multimedia istnieje na rynku polskim od 1998 roku. W tym czasie firma przeszła olbrzymie zmiany - od małego dystrybutora akcesoriów komputerowych do jednego z największych dostawców sprzętu RTV, AGD i multimediów, a już wkrótce również producenta telewizorów 3D LCD, które będą powstawały w Polsce - powiedział Bogdan Wiciński, dyrektor generalny Manta Multimedia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Firma ma świetną kadrę, w pełni wdrożony system ERP, certyfikaty ISO oraz własne patenty. Zmieniliśmy filozofię doboru sprzętu do naszej oferty. Atutem Manty jest nadal cena i funkcjonalność, jednak produkty są wybierane znacznie staranniej niż dotychczas. Te z bardzo niską ceną trafiły do submarek Hawk i Shark, zaś te z logo Manta przechodzą długą drogę testów pod kątem funkcjonalności i jakości, a do tego odznaczają się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi - dodał Wiciński. - Chcemy aby również nasi klienci dostrzegli te zmiany, dlatego już niedługo Manta będzie miała nowe logo, stronę www, a produkty zyskają nowe projekty pudełek - mówi Wiciński.
 
Założona w 1998 roku Manta Multimedia to jeden z największych dostawców sprzętu RTV, AGD i multimediów w Polsce.

Już niedługo firma rozpocznie produkcję telewizorów 3D LCD oraz LED w polskiej fabryce. Na rok 2012/2013 planowane jest uruchomienie własnego centrum dystrybucji w Polsce - byłaby to zatem pionierska operacja, jak na polskie warunki,
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...