Telewizory Toshiba w promocji All Inclusive TV

dodano: 2011-07-28 15:41 | aktualizacja: 2011-07-28 16:32
autor: Anita Dąbek | źródło: Toshiba

Toshiba CEVO ENGINE Toshiba Television Central Europe wprowadza na polski rynek pierwsze na świecie telewizory wyposażone w wielordzeniową platformę CEVO ENGINE. Premierze towarzyszy akcja promocyjna All Inclusive TV gwarantująca dodatkowy pakiet usług.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Klienci, którzy w okresie od 1.07 do 30.09.2011 dokonają zakupu telewizora Toshiba z technologią CEVO ENGINE (modele serii ZL1, WL863 i YL863 ) otrzymają gratis:
  • uchwyt ścienny (do wyboru uchylny w pionie bądź stały)
  • instalację telewizora na ścianie
  • profesjonalną kalibrację
  • specjalną opiekę serwisową (dotyczy modeli ZL1, przez pierwszy rok gwarancji - naprawa u Klienta w domu, w przypadku konieczności zabrania telewizora do serwisu odbiornik zastępczy)

Po dokonaniu zakupu telewizora objętego promocją Klient ma 30 dni na rejestrację na stronie internetowej www.toshiba-av.pl. Wypełniając odpowiedni formularz automatycznie zgłasza chęć skorzystania z pakietu promocyjnego All Inclusive TV. Po przeprowadzeniu rejestracji serwis Toshiba skontaktuje się z Klientem w ciągu 48 godzin celem ustalenia terminu instalacji. Serwisanci Toshiba zamontują telewizor u klienta w domu, podłączą sprzęt AV, dokonają kalibracji i dodatkowo udzielą użytkownikom podstawowych instrukcji dotyczących korzystania z nowego telewizora.

Telewizory z CEVO ENGINE dzięki funkcji Autokalibracji wyręczą widza w skomplikowanym procesie regulacji parametrów obrazu. Dzięki temu oglądając film na telewizorze Toshiby można poczuć się jak w hollywoodzkim studio.

Za nazwą CEVO ENGINE kryje się platforma wieloprocesorowa, opracowaną specjalnie z myślą o telewizorach. Jest przygotowana do równoległego wykonywania wielu zadań i jednoczesnej obsługi szeregu funkcji użytkowych. Układ CEVO ENGINE różni się od klasycznej architektury jednoprocesorowej tym, że poszczególnym jednostkom obliczeniowym przydzielono konkretne zadania, różnicując je i specjalizując pod kątem optymalnej wydajności.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...