Monitory LG z matrycą IPS6 z ekranem Super LED

dodano: 2011-07-22 11:49 | aktualizacja: 2011-07-22 14:03
autor: Anita Dąbek | źródło: LG

LG IPS6 Monitory LG z serii IPS6 pozwalają zobaczyć obrazy, z jakością odpowiadającą oryginałowi, gdyż są wstanie wyświetlać odcienie kolorów identyczne, z tymi które prezentują obrazy oryginalne. Monitor z powodzeniem może być zastosowany do profesjonalnego tworzenia grafiki komputerowej, edycji zdjęć oraz innych zaawansowanych zadań. Dokładność odwzorowania kolorów sprawia, że projekty opracowywane na nowych monitorach LG wiernie oddają intencje twórcy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ekran LG IPS gwarantuje niezmienną temperaturę barwową niezależnie od kąta patrzenia. Dzięki temu jakość obrazu w pełnym zakresie 178 stopni pozostaje niezmienna. Teraz oglądanie filmów czy zdjęć jest możliwe z każdego miejsca niezależnie czy siedzisz dokładnie na przeciwko ekranu, z boku czy poniżej osi ekranu. Każde z tych miejsc gwarantuje doskonały odbiór wyświetlanych materiałów. Cecha ta sprzyja wszechstronnemu zastosowaniu nowych monitorów LG, które uprzyjemniają pracę i rozrywkę.

Wspólne oglądanie filmów i zdjęć gra komputerowa czy praca z grafiką mogą stać się łatwiejsze. Niezależnie od liczby osób które wraz z nami korzystają z monitora każda z nich widzi obraz w jakości dotychczas dostępnej jedynie dla osoby siedzącej bezpośrednio na wprost monitora.

Dodatkowo krótki czas reakcji na poziomie 5 ms zapewnia niezwykłą płynność wyświetlanych scen akcji, zawodów sportowych i gier wideo.

Wysoki poziom kontrastu jasnych i ciemnych obszarów – 5 000 000:1, pozwala zauważyć nawet najsubtelniejsze różnice kolorów i szczegóły. Dzięki temu można wyświetlić odcienie najgłębszej czerni, które są zdecydowanie najtrudniejszymi barwami do odwzorowania.

Dzięki zastosowaniu diod LED obraz jest zawsze idealny, a zużycie energii zawsze niższe. Różnica w zużyciu prądu może sięgać nawet 27%. Technologia LED pomaga chronić środowisko naturalne już na etapie produkcji, podczas której nie korzysta się z żadnych niebezpiecznych materiałów, takich jak rtęć lub substancje halogenowe.

Ponadto zastosowanie nowoczesnego podświetlenia matrycy, pozwoliło na zamknięcie całości w smukłej obudowie podnoszącej atrakcyjny wygląd monitora i ułatwiającej ustawienie go na biurku.

Inspirująca, cienka tafla monitora spoczywa na oryginalnej, przezroczystej podstawie, charakteryzującej się pięknem i klasą eleganckiego kieliszka na wino.

Umieszczony z przodu trójwymiarowy przycisk zasilania z chromowanym wykończeniem ułatwia włączanie monitora, dopełniając stylowego wyglądu całości. Dzięki oryginalnemu designowi IPS6 będzie pasował zarówno do profesjonalnego studia graficznego jak i każdego domu
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...