60-calowy monior Sharp już w Polsce

dodano: 2011-07-05 14:16 | aktualizacja: 2011-07-05 14:20
autor: Anita Dąbek | źródło: Sharp

sharp logo W czerwcu br. do oferty monitorów profesjonalnych Sharp dołączył nowy model PN-L601B. Ten 60-calowy monitor wyróżnia się szeregiem zaawansowanych funkcjonalności, a przede wszystkim zintegrowanym panelem dotykowym. Nowy, dotykowy monitor Full HD Sharp PN-L601B to idealne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych, wideo konferencji, szkoleń firmowych, czy też szkolnych zajęć. Jedynie za dotknięciem palca możemy zmienić statyczną prezentację w prawdziwe multimedialne show.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dotykowy panel, dostarczany wraz z monitorem PN-L601B, to nie jedyna jego zaleta. Monitor jest bowiem naszpikowany także innymi nowoczesnymi rozwiązaniami. Wyposażony jest m.in. w pełne podświetlenie LED, zapewniające bardzo dobre parametry obrazu niezależnie od źródła sygnału. Kilkaset białych diod umieszczono bezpośrednio za panelem LCD, co zapewnia jednorodny rozkład światła. Przy maksymalnej jasności 400 kandeli na metr kwadratowy nawet przy krawędziach ekranu nie występują żadne spadki jasności.

Nowy monitor o pełnej rozdzielczości HD 1920 x 1080 pikseli wyświetla najwyższej jakości obrazy w formacie 16:9. Dodatkowo jest on zaprojektowany do nieprzerwanej pracy 24 godziny na dobę, a fakt, że nie posiadaja chłodzącego wiatraka, gwarantuje bezgłośną pracę.

W zestawie z monitorem dostarczane jest oprogramowanie umożliwiające współpracę z większością urządzeń wielofunkcyjnych Sharp oraz touch pen i wirtualna gąbka.

Dotykowy monitor LCD Sharp - o przekątnej ekranu równej 60 cali możliwy jest do montażu w orientacji poziomej lub pionowej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...