SANYO PLC-XU3001 – nowy projektor XGA

dodano: 2011-06-28 12:00 | aktualizacja: 2011-06-28 13:27
autor: Anita Dąbek | źródło: Sanyo

SANYO PLC-XU3001 Wprowadzając na rynek nowy model PLC-XU3001 firma SANYO rozszerza swoją ofertę wszechstronnych, zaawansowanych urządzeń dla firm i instytucji edukacyjnych. Już w poprzednich latach seria XU charakteryzowała się stosowaniem najwyższej klasy elementów, wyjątkową jakością obrazu i bogatym zestawem funkcji. Projektor SANYO PLC-XU3001 o rozdzielczości XGA i jasności 3.000 ANSI lumenów, niewielkich rozmiarach i masie zaledwie 2,6 kg, zoptymalizowany pod kątem elastycznego, przenośnego wykorzystywania w szkołach, firmach i instytucjach edukacyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jasność obrazu 3.000 ANSI lumenów – zoom optyczny 1,2x

Duża jasność 3.000 ANSI lumenów, uzyskiwana dzięki 225 W lampie, zapewnia doskonały obraz również w trudnych warunkach, większego natężenia oświetlenia zewnętrznego. Jasny i dobrze nasycony barwami obraz uzyskać można bez całkowitego zaciemniania sali. Zoom optyczny 1,2 x umożliwia elastyczne dostosowanie się do różnych warunków otoczenia i typów projekcji.

DVI-I i LAN

Interfejs DVI-I oferuje wejście wysokiej klasy, które umożliwia wykorzystywanie w prezentacji cyfrowego sygnału wideo. PLC-XU3001 może być połączony z Internetem przez sieć LAN (wejście RJ45), dzięki czemu funkcjami projektora można sterować zdalnie. Administrator jest automatycznie informowany przez e-mail o nieprawidłowościach (na przykład o zbyt wysokiej temperaturze) lub konieczności wymiany lampy.  

Wbudowany głośnik o mocy 7 W

Nowy SANYO PLC-XU3001 jest wyposażony w głośnik 7 W. Użytkownik nie musi więc podłączać projektora do wzmacniacza czy zewnętrznego głośnika, co jest dużą zaletą przy prezentacjach na konferencjach, w klasach lub w audytoriach. Pozwala to uniknąć wydatków na dodatkowy sprzęt i skomplikowane okablowanie. Projektor z wbudowanym głośnikiem jest idealnym urządzeniem multimedialnym.Prosta konfiguracja

Wbudowana funkcja automatycznej konfiguracji umożliwia automatyczne wykrywanie sygnału, korekcję zniekształceń trapezowych oraz regulację sygnału z komputera PC zapewniając dostosowanie do źródła i gotowość do rozpoczęcia prezentacji w ciągu kilku sekund od włączenia. Zabezpieczenie kodem PIN, blokada klawiatury i gniazdo Kensington chronią projektor przed kradzieżą.

Cena, dostępność i gwarancja

Projektor dostępny będzie w Polsce od sierpnia 2011 roku. Sugerowana cena detaliczna: 3.990 zł (z VAT). Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max 2.000 godzin).

Dystrybutorem projektorów SANYO w Polsce jest: ViDiS SA.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...