Technologia DATERA w rozwiązaniach GTS

dodano: 2011-06-22 15:09 | aktualizacja: 2011-06-22 15:12
autor: Anita Dąbek | źródło: Detera

Datera DATERA SA podpisała z GTS Poland Sp. z o.o., jednym z największych w Polsce alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych, kontrakt na dostawę rozwiązań IP PBX. Technologia DATERA będzie oferowana w rozwiązaniach GTS jako innowacyjna alternatywa tradycyjnych central telefonicznych. Umowa pomiędzy spółkami obejmuje dostarczanie przez DATERA platformy sprzętowej, udzielanie licencji na systemy oraz opcjonalnie wdrożenie i serwis.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwery telekomunikacyjne DATERA są wykorzystane przez GTS w ramach IP Telefonia PRO, czyli kompleksowego i w pełni zarządzanego rozwiązania, z gwarantowanym poziomem świadczenia usługi (SLA). Jest ono skierowane do firm, które – poza możliwością optymalizacji kosztów – poszukują nowoczesnych, skalowalnych i elastycznych systemów telekomunikacyjnych dostarczanych wraz z profesjonalnym wsparciem i zarządzaniem end-to-end.

Dzięki zastosowaniu systemów DATERA, klienci GTS mogą korzystać z zaawansowanych funkcjonalności komunikacji grupowej Unified Communication, między innymi: Call Center, pokoi konferencyjnych, Fax2Mail (możliwość wysyłania i odbierania faksów za pomocą skrzynki email), Voice2Mail (skrzynka głosowa z możliwością przesyłania nagranych wiadomości na adres e-mail), IVR (rozbudowane drzewa scenariuszy połączeń).

IP Telefonia PRO – w oparciu o technologię DATERA – pozwala na stosowanie zaawansowanych metod zarządzania połączeniami: przekazywania, przejmowania i zawieszania połączeń, połączeń trójstronnych i wielokrotnych. Daje też szerokie możliwości integracji z zewnętrznymi aplikacjami biznesowymi dzięki API.

Serwery telekomunikacyjne IP PBX, dostarczane przez DATERA, pozwoliły nam stworzyć rozwiązanie zarządzanej IP Telefonii. Jest ono bardzo ważnym uzupełnieniem oferty telekomunikacyjnej dla najbardziej wymagających klientów GTS. Dlatego też poszukiwaliśmy wiarygodnego partnera technologicznego, dostarczającego urządzenia spełniające wysokie standardy jakości i niezawodności. Dotychczasowe doświadczenia potwierdzają, że nasz wybór był słuszny – powiedział Sławomir Koszołko, Dyrektor ds. Strategii i Marketingu GTS Poland Sp. z o.o.

– Umowa zawarta między GTS a DATERA jest dowodem na to, że nasze systemy zdobywają coraz większe uznanie na rynku. Dostarczyliśmy GTS system, który przeszedł pomyślnie wewnętrzne testy tego operatora. Dzięki temu obydwie strony kontraktu, a w związku z tym również klienci GTS, zyskują pewność, że oferowana technologia jest niezawodna – komentuje Marcin Krasowski, wiceprezes DATERA SA.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...