Technologia DATERA w rozwiązaniach GTS

dodano: 2011-06-22 15:09 | aktualizacja: 2011-06-22 15:12
autor: Anita Dąbek | źródło: Detera

Datera DATERA SA podpisała z GTS Poland Sp. z o.o., jednym z największych w Polsce alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych, kontrakt na dostawę rozwiązań IP PBX. Technologia DATERA będzie oferowana w rozwiązaniach GTS jako innowacyjna alternatywa tradycyjnych central telefonicznych. Umowa pomiędzy spółkami obejmuje dostarczanie przez DATERA platformy sprzętowej, udzielanie licencji na systemy oraz opcjonalnie wdrożenie i serwis.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwery telekomunikacyjne DATERA są wykorzystane przez GTS w ramach IP Telefonia PRO, czyli kompleksowego i w pełni zarządzanego rozwiązania, z gwarantowanym poziomem świadczenia usługi (SLA). Jest ono skierowane do firm, które – poza możliwością optymalizacji kosztów – poszukują nowoczesnych, skalowalnych i elastycznych systemów telekomunikacyjnych dostarczanych wraz z profesjonalnym wsparciem i zarządzaniem end-to-end.

Dzięki zastosowaniu systemów DATERA, klienci GTS mogą korzystać z zaawansowanych funkcjonalności komunikacji grupowej Unified Communication, między innymi: Call Center, pokoi konferencyjnych, Fax2Mail (możliwość wysyłania i odbierania faksów za pomocą skrzynki email), Voice2Mail (skrzynka głosowa z możliwością przesyłania nagranych wiadomości na adres e-mail), IVR (rozbudowane drzewa scenariuszy połączeń).

IP Telefonia PRO – w oparciu o technologię DATERA – pozwala na stosowanie zaawansowanych metod zarządzania połączeniami: przekazywania, przejmowania i zawieszania połączeń, połączeń trójstronnych i wielokrotnych. Daje też szerokie możliwości integracji z zewnętrznymi aplikacjami biznesowymi dzięki API.

Serwery telekomunikacyjne IP PBX, dostarczane przez DATERA, pozwoliły nam stworzyć rozwiązanie zarządzanej IP Telefonii. Jest ono bardzo ważnym uzupełnieniem oferty telekomunikacyjnej dla najbardziej wymagających klientów GTS. Dlatego też poszukiwaliśmy wiarygodnego partnera technologicznego, dostarczającego urządzenia spełniające wysokie standardy jakości i niezawodności. Dotychczasowe doświadczenia potwierdzają, że nasz wybór był słuszny – powiedział Sławomir Koszołko, Dyrektor ds. Strategii i Marketingu GTS Poland Sp. z o.o.

– Umowa zawarta między GTS a DATERA jest dowodem na to, że nasze systemy zdobywają coraz większe uznanie na rynku. Dostarczyliśmy GTS system, który przeszedł pomyślnie wewnętrzne testy tego operatora. Dzięki temu obydwie strony kontraktu, a w związku z tym również klienci GTS, zyskują pewność, że oferowana technologia jest niezawodna – komentuje Marcin Krasowski, wiceprezes DATERA SA.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

570 zł Więcej...