Panasonic wprowadza na rynek nowe telefony DECT

dodano: 2011-06-13 11:39 | aktualizacja: 2011-06-13 11:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Panasonic

panasonic logo Firma Panasonic poszerza ofertę telefonów DECT o model KX-TG1711PDB oraz nową serię aparatów KX-TG66xxPD. Pierwszy z nowych telefonów nosi oznaczenie KX-TG1711PDB. Wyróżnia się on obudową wykończoną na wysoki połysk i pokrytą teksturą,na której nie widać odcisków palców ani smug, dzięki czemu aparat łatwo utrzymać w czystości. Aparat posiada ekran LCD o bursztynowym podświetleniu, który pozwala w wygodny sposób sprawdzić numer telefonu osoby dzwoniącej. KX-TG1711PDB wyposażono w pamięć pozwalającą zapisać do 50 numerów i nazw w książce telefonicznej. Telefon będzie dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 119 zł.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Seria telefonów KX-TG66xxPD zastępuje doskonale znaną i popularną serię KX-TG6511PD. W jej skład wchodzą następujące modele:
  • KX-TG6611PDB (w kolorze czarnym) i KX-TG6611PDM (w kolorze szarym metalicznym) – aparat z jedną słuchawką w zestawie (cena sugerowana 169 zł)
  • KX-TG6612PDB (czarny) i KX-TG6612PDM (szary metaliczny) – aparat z dwiema słuchawkami w zestawie (cena sugerowana 259 zł)
  • KX-TG6621PDB (czarny) i KX-TG6621PDM (szary metaliczny) – aparat z cyfrowym automatem zgłoszeniowym (cena sugerowana 209 zł).

Aparaty z serii KX-TG66xxPD zostały wyposażone w unikalną funkcję awaryjnego zasilania dostępna wyłącznie w telefonach Panasonic. Pozwala ona na odbieranie, jak i wykonywanie połączeń w przypadku awarii zasilania w gniazdku elektrycznym. Wystarczy położyć słuchawkę na bazie i przejść do trybu głośnomówiącego. Słuchawka spoczywając na bazie będzie ją zasilać energią zgromadzoną w akumulatorkach nawet przez kilka godzin. Telefony są też ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu. Posiadają duży ekran LCD 1,8” cala, który pozwala w łatwy sposób wybierać spośród wszystkich dostępnych funkcji telefonu oraz specjalny antypoślizgowy element przy słuchawce, dzięki któremu można wygodnie prowadzić rozmowy przytrzymując telefon ramieniem. Telefony z tej serii są również przyjazne środowisku – specjalny klawisz na obudowie aparatu pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia energii poprzez włączenie nim trybu ECO. Dzięki systemowi uwypuklania niskich lub wysokich tonów osoby starsze mogą łatwiej prowadzić rozmowy. Dodatkowo jakość dźwięku podnosi zaawansowany system korekcji błędów cyfrowej transmisji dźwięku eliminując zakłócenia nawet w przypadku, gdy słuchawka znajduje się daleko od bazy. Wbudowana książka telefoniczna pozwala zapisać do 100 numerów i nazw.

Inne ważne cechy serii KX-TG66xxPD:
  • Podświetlana klawiatura
  • 30 polifonicznych dzwonków/ 10 polifonicznych sygnałów dzwonka
  • SMS
  • Cyfrowy automat zgłoszeniowy (w modelu KX-TG6621PDB i PDM)
  • Zegar z funkcją alarmu
  • Możliwość zarejestrowania do 6 słuchawek
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka uszczelniająca gumowa - ceglasta

Gumowa nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

20 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...