Przewodowe okulary NVIDIA 3D Vision

dodano: 2011-05-31 11:34 | aktualizacja: 2011-05-31 15:27
autor: Karol Czechowicki | źródło: NVIDIA

3D Vision od NVIDIA NVIDIA przedstawiła nowy produkt z rodziny NVIDIA 3D Vision: okulary przewodowe 3D Vision. Nowe okulary umożliwiają korzystanie z technologii zapewniające wrażenia 3D za niższą cenę (sugerowana cena detaliczna w Stanach Zjednoczonych to 99 dolarów).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Okulary przewodowe 3D Vision wykorzystują technologię migawkową firmy NVIDIA, dzięki której gracze i entuzjaści obrazu 3D uzyskają dostęp do najbogatszej na świecie kolekcji trójwymiarowych materiałów w wysokiej rozdzielczości - w tym ponad 525 gier, filmów 3D na płytach Blu-Ray oraz klipów 3D strumieniowanych w serwisach YouTube i 3DVisionLive.com. Nowe okulary współpracują z ponad 65 różnymi monitorami, komputerami przenośnymi i projektorami obsługującymi technologię 3D Vision, dając użytkownikom pełną swobodę w doborze konfiguracji komputera obsługującego technologii 3D Vision.

Przewodowe okulary NVIDIA 3D Vision zostały wyposażone w trzymetrowy przewód USB 2.0, który umożliwia łatwe i bezpośrednie połączenie urządzenia z komputerem stacjonarnym lub przenośnym. Dzięki temu nowe urządzenie nadaje się idealnie do rozgrywek w klubach gier przez sieć LAN lub kafejkach internetowych, gdyż wersja przewodowa nie korzysta z baterii i może być zabezpieczona opcjonalnym zamkiem w celu zniechęcenia ewentualnych złodziei.

- Technologia 3D Vision daje graczom i entuzjastom dostęp do największego na świecie ekosystemu produktów i możliwości 3D - twierdzi Phil Eisler, dyrektor generalny ds. 3D Vision w firmie NVIDIA. Fani 3D czekali na bardziej przystępne cenowo okulary. Wierzymy, że cena nowych przewodowych wersji będzie bardziej przyjazna dla ich portfeli - dodał Eisler.

Przewodowe okulary NVIDIA 3D Vision zostaną wprowadzone do sprzedaży od końca czerwca 2011 r. w sklepie NVIDIA i wiodących sieciach handlowych oraz sklepach internetowych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...