Aparaty kompaktowe Samsung PL210, WB210 i WB700

dodano: 2011-05-30 15:48 | aktualizacja: 2011-05-30 16:32
autor: Anita Dąbek | źródło: Samsung

Samsung WB700 Duży zoom optyczny, szerokokątny obiektyw, możliwość nagrywania filmów w jakości HD i duży wyświetlacz - to parametry, które z pewnością przydadzą się podczas majówki, wakacyjnych podróży czy letnich festiwali. Wszystkie te cechy posiadają mieszczące się w kieszeni nowe aparaty kompaktowe Samsung PL210, WB210 i WB700.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najważniejsza rzecz w fotografowaniu przy dużym zbliżeniu to nie tylko długość ogniskowej, ale także system optycznej stabilizacji obrazu oraz szerokokątny obiektyw. Te cechy kojarzą się zazwyczaj z dużym, masywnym aparatem z wymienną optyką, do transportu którego potrzebna jest torba czy plecak. Już nie! Teraz możliwość fotografowania z dużej odległości przestała być domeną lustrzanek czy zaawansowanych aparatów systemowych. Samsung wprowadza na rynek kompakty WB700, WB210 i PL210, które dają takie możliwości – co ważne, przy zachowaniu rozmiarów aparatu kompaktowego. Wysoką  jakość zdjęć gwarantują najwyższej klasy obiektywy Schneider Kreuznach, których szeroki kąt pozwala uchwycić maksymalnie dużo szczegółów w jednym kadrze. Cecha ta jest szczególnie użyteczna dla fanów zdjęć panoramicznych i krajobrazów. Zdjęcia z wakacyjnych wypraw będą ostre i wyraźne dzięki podwójnej, cyfrowej i optycznej, stabilizacji obrazu.

WB700 to aparat, w którym szerokokątny obiektyw z osiemnastokrotnym zoomem optycznym został zamknięty w małej i smukłej obudowie, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych urządzeń tej klasy.  Nagrywa filmy w jakości High Definition i standardzie kodowania H.264 oraz posiada wyjście HDMI typu D z certyfikatem Anynet+, dzięki czemu możliwe jest szybkie i łatwe podłączenie aparatu do telewizora i obejrzenie zdjęć i nakręconych filmów. Aparat posiada ciekawy zestaw filtrów artystycznych, takich jak rybie oko czy szkic, których efekty można obserwować na dużym wyświetlaczu o przekątnej 3 cale, oraz funkcje takie jak: wykrywanie twarzy i uśmiechu, mrugnięcia, beauty shot (automatyczne upiększanie twarzy) czy system idealnego zdjęcia portretowego.Dwunastokrotnym zoomem optycznym oraz dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cali może „pochwalić się” model WB210. Dzięki niemu dostęp do wielu opcji i ustawień jest szybszy i łatwiejszy. Tryb superszerokokątny 21 mm pozwala na uzyskanie doskonałych efektów przy fotografowaniu krajobrazów czy ciasnych pomieszczeń. Aparat posiada też system Smart Auto 2.0, który analizuje fotografowany obraz i dobiera do niego odpowiedni tryb.Model PL210 posiada precyzyjny, szerokokątny obiektyw 27 mm, dziesięciokrotny zoom optyczny, wyświetlacz o przekątnej 3 cale i smukłą, opływową obudowę, dzięki której aparat doskonale leży w dłoni. Urządzenie posiada inteligentny wyświetlacz, który sam dopasowuje jasność wyświetlanego obrazu do warunków świetlnych otoczenia.Na tych, którzy zdecydują się na zakup któregoś z nowych modeli z dużym zoomem optycznym, czeka konkurs z możliwością wygrania vouchera wakacyjnego o wartości 3000 zł co tydzień, oraz całe mnóstwo wakacyjnych upominków codziennie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...