Sharp: Nowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne A3

dodano: 2011-05-26 13:46 | aktualizacja: 2011-05-26 16:42
autor: Anita Dąbek | źródło: Sharp

Sharp drukarka Nowo wprowadzane modele - AR-5623N i AR-5618N - są pierwszymi urządzeniami z całej serii, którą firma Sharp jeszcze w tym roku zamierza poszerzyć o kolejnych kilka modeli. W ten sposób oferta urządzeń o prędkościach 16 – 25 stron na minutę będzie jedną z najbogatszych na rynku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzając dwa nowe modele AR-5623N i AR-5618N, firma Sharp rozpoczęła realizację strategii, której celem jest zwiększenie udziału w rynku czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych  o prędkościach 16 – 25 stron na minutę. Zamierzeniem producenta jest zaoferowanie klientom szerokiego wyboru tych łatwych do skonfigurowania i energooszczędnych modeli.

- Urządzenia wielofunkcyjne tej klasy są kupowane przez przedsiębiorstwa wszystkich branż i skali działania, o rozmaitych wymaganiach - powiedział Jacek Dzierżanowski, Product Manager w Sharp Electronics Poland. - Naszym założeniem jest zapewnienie im możliwie największego wyboru urządzeń, które można skonfigurować na potrzeby każdego środowiska biurowego.

Modele AR-5623N i AR-5618N, oferujące odpowiednio prędkość – 23 i 18 stron na minutę są standardowo wyposażone w funkcje kolorowego skanowania oraz dwustronnego drukowania i kopiowania sieciowego. Klient może określić wybór dodatkowych opcji, obejmujących: dodatkowe szuflady na papier, podstawę, dwustronny podajnik dokumentów RSPF do przetwarzania partiami dwustronnych dokumentów oraz program Sharpdesk, zarządzający dokumentami.

Każdy model został zaprojektowany z myślą o środowisku i wyposażony jest w tryb automatycznego wyłączania, tryb obniżonego zużycia energii i specjalne ustawienia trybu oszczędzania toneru.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Drukarki i skanery
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...