Sharp: Nowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne A3

dodano: 2011-05-26 13:46 | aktualizacja: 2011-05-26 16:42
autor: Anita Dąbek | źródło: Sharp

Sharp drukarka Nowo wprowadzane modele - AR-5623N i AR-5618N - są pierwszymi urządzeniami z całej serii, którą firma Sharp jeszcze w tym roku zamierza poszerzyć o kolejnych kilka modeli. W ten sposób oferta urządzeń o prędkościach 16 – 25 stron na minutę będzie jedną z najbogatszych na rynku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzając dwa nowe modele AR-5623N i AR-5618N, firma Sharp rozpoczęła realizację strategii, której celem jest zwiększenie udziału w rynku czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych  o prędkościach 16 – 25 stron na minutę. Zamierzeniem producenta jest zaoferowanie klientom szerokiego wyboru tych łatwych do skonfigurowania i energooszczędnych modeli.

- Urządzenia wielofunkcyjne tej klasy są kupowane przez przedsiębiorstwa wszystkich branż i skali działania, o rozmaitych wymaganiach - powiedział Jacek Dzierżanowski, Product Manager w Sharp Electronics Poland. - Naszym założeniem jest zapewnienie im możliwie największego wyboru urządzeń, które można skonfigurować na potrzeby każdego środowiska biurowego.

Modele AR-5623N i AR-5618N, oferujące odpowiednio prędkość – 23 i 18 stron na minutę są standardowo wyposażone w funkcje kolorowego skanowania oraz dwustronnego drukowania i kopiowania sieciowego. Klient może określić wybór dodatkowych opcji, obejmujących: dodatkowe szuflady na papier, podstawę, dwustronny podajnik dokumentów RSPF do przetwarzania partiami dwustronnych dokumentów oraz program Sharpdesk, zarządzający dokumentami.

Każdy model został zaprojektowany z myślą o środowisku i wyposażony jest w tryb automatycznego wyłączania, tryb obniżonego zużycia energii i specjalne ustawienia trybu oszczędzania toneru.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Drukarki i skanery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...

Matrix HDMI 4x4 Spacetronik SPH-M44 4K

Matrix HDMI 4x4 MRS Professional pozwala na rozprowadzenie sygnału HDMI...

990 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...